مایکروسافت سوپرایز بزرگی برای The Game Awards 2023 ترتیب دیده است

خبرنگار مشهور، اقای جز کوردن (Jez Corden) در پادکست Xbox Two اعلام کرد بازی جدید مایکروسافت قرار است در جریان رویداد The Game Awards 2023 رونمایی شود. کوردن جزئیات بیشتری در این رابطه افشا نکرد و مشخص نیست یک یا چند بازی قرار است در این رویداد رونمایی شوند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

کمتر از یک ماه دیگر نوبت به برگزاری یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای گیمینگ در طول سال یعنی مراسم The Game Awards 2023 می‌رسد. اگر بخواهیم محتوایی که آقای جف کیلی و تیمش طی سال‎‌های اخیر به مخاطبان ارائه کردند را به عنوان ملاک در نظر بگیریم باید گفت مراسم امسال نیز احتمالا سرشار از هیجان باشد. بویژه اینکه چندین بازی موفق و خوش ساخت طی سال میلادی جاری روانه بازار شده‌اند که هر کدام پتانسیل آن را دارند که جوایز مختلفی از جمله جایزه اصلی یعنی عنوان «بازی سال» را کسب کنند. اواخر هفته گذشته بود که لیست نامزدهای مراسم The Game Awards 2023 اعلام شد و بازی آلن ویک ۲ و بازی بالدرز گیت ۳ با هشت نامزدی در بخش‌های مختلف پیشتاز شدند.

البته بخش وسیعی از مراسم گیم آواردز نمایش‌ تریلرها و تیزرهای مختلف است که معمولا بازی‌های بزرگ هم در این میان حضور دارند. خبرنگار مشهور، اقای جز کوردن (Jez Corden) در پادکست Xbox Two اعلام کرد مایکروسافت یک سوپرایز را برای مراسم امسال تدارک دیده است. کوردن از ارائه توضیحات بیشتر درباره اطلاعات خود، خودداری کرد و مشخص نیست منظور از این سوپرایز بازی جدید مایکروسافت است یا اینکه چند بازی قرار است معرفی شوند یا حتی آپدیت جدیدی برای بازی‌هایی که پیشتر معرفی شده‌اند در راه است.

در حال حاضر چندین خبر برای مراسم امسال معرفی شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به مشخص شدن تاریخ انتشار بازی بالدرز گیت ۳ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و فصل جدید بازی Crash Team Rumble از جمله آن‌ها است.