چخبر از Silent Hill 2 remake (به همراه تریلر)

تقریبا یک سال از زمانی که ریمیک بازی Silent Hill 2 به طور عمومی معرفی شد، می‌گذرد. این ریمیک که توسط شرکت Bloober Team توسعه می‌یابد، قرار است بار دیگر بازیکنان را به سرزمین‌های Silent Hill 2 ببرد.

اخیرا با توجه به مدت زمان نسبتا طولانی‌ای که از زمان معرفی بازی گذشته است، بسیاری از طرفداران نگرانی خود را در رابطه با روند توسعه بازی اعلام کرده‌اند. عموم طرفداران نگران این موضوع هستند که با توجه به گذشتن یک سال از زمان معرفی این بازی، روند توسعه آن کمرنگ شده و یا حتی متوقف شده باشد. با این حال، شرکت بلوبرتیم به عنوان توسعه‌دهنده این بازی، بیانیه‌ای را منتشر کرده است تا هرگونه نگرانی در مورد روند توسعه ریمیک Silent Hill 2 را کاهش دهد.

در پیامی که بلوبرتیم در ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشت، این شرکت اعلام کرد که نه تنها توسعه بازی به خوبی و طبق برنامه ادامه پیدا می‌کند، بلکه تیم توسعه‌دهنده نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ریمیک Silent Hill 2 به بالاترین کیفیت ممکن برسد. این شرکت همچنین دوباره تاکید کرد که جزئیات جدید مربوط به بازی و تاریخ عرضه آن، توسط شرکت کونامی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بلوبرتیم اعلام کرد:

“[به عنوان پیامی] از طرف تیم توسعه‌دهندگان ما، به اطلاع شما می‌رسانیم که روند ساخت و توسعه ریمیک Silent Hill 2 به آرامی و مطابق با برنامه ما در حال پیشروی است. ما می‌دانیم که بازیکنان زیادی در سراسر جهان، مشتاقانه منتظر انتشار اخبار مربوط به بازی هستند و از این بابت، از فداکاری شما قدردانی می‌کنیم. با این حال، ما از شما تقاضای شکیبایی داریم. صبر و انتظار شما تا زمانی که کونامی به عنوان ناشر بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک بگذارد، بسیار ارزشمند خواهد بود.”

در اوایل این ماه، اطلاعات گوناگونی از نسخه اولیه ریمیک Silent Hill 2 منتشر شد. در بخشی از این اطلاعات، ادعا می‌شد که این ریمیک شامل یک بخش داستانی می‌شود که در آن، بازیکنان کنترل شخصیت Pyramid Head (کله هرمی) را در دست خواهند گرفت. مدتی پس از انتشار این اطلاعات، شرکت کونامی در بیانیه‌ای به نادرست بودن این ادعاها اشاره کرده و آن‌ها را تکذیب کرد.

تنها چیزی که در حال حاضر مورد تایید ناشر و توسعه‌دهنده قرار گرفته، در دست توسعه بودن ریمیک بازی Silent Hill 2 است. همچنین می‌دانیم که این ریمیک برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر گیم و سرگرمی، با فروشگاه بزرگ شیموتکس همراه باشید.