بازی‌های جدید سازنده Spider-Man

گروهی از هکرها با حمله به سرورهای استودیو اینسامنیاک گیمز، بیش از یک ترابایت اطلاعات محرمانه را سرقت کردند. این اطلاعات شامل پروژه‌های جدید سازنده Marvel’s Spider-Man می‌شود. گیم پلی بازی جدید مارول ولورین لو رفته است. همچنین اطلاعات شخصی اعضای استودیو نیز فاش شده است. با یکی از بزرگ‌ترین افشاگری‌های تاریخ ویدیوگیم روبه‌رو هستیم که ابعاد آن از هک راک‌استار گیمز و فاش شدن بازی GTA VI نیز گسترده‌تر است. تاریخ عرضه Marvel’s Spider-Man 3 و بازی Venom (ونوم) فاش شد.

گروه هکری هفته گذشته درخواست 2 میلیون دلار باج کرده بودند و یک هفته نیز به سونی وقت داده بودند. هر روز از آن تاریخ گذشته و اطلاعات زیادی از این استودیو منتشر شده است. سازنده بازی اسپایدرمن و رچت و کلنک ضربه بزرگی دریافت کرده است و اطلاعات بسیار زیادی از پروژه‌های آنها فاش شده است.

از جمله اطلاعات فاش‌شده باید به ویدیوهای تست بازی، اطلاعات بازیگران، آرت رسمی بازی Wolverine و همچنین پروژه‌های آتی آنها اشاره کرد. این استودیو برنامه‌ریزی جامعی تا سال 2032 دارد و چندین بازی جدید مارول را می‌سازد. پروژه‌های جدید اینسامنیاک گیمز به شرح زیر است:

  1.  Spider-Man 2 2023
  2.  Venom 2025
  3.  Wolverine 2026
  4.  Spider-Man 3 2028
  5.  Ratchet Clank 2029
  6.  X-Men 2030
  7.  عنوان جدید 2031/2032

بازی‌های جدید سازنده Spider-Man

اطلاعات فاش‌شده نشان می‌دهد که بازی مستقل Venom در سال 2025 از راه می‌رسد. همچنین بازی Wolverine دیرتر از انتظارات عرضه می‌شود. این بازی قرار است سال 2026 در دسترس طرفداران مارول و پلی استیشن قرار گیرد. نکته قابل‌توجه، ساخت بازی مارول اسپایدرمن 3 است. این پروژه قبلاً لو رفته بود، اما استودیو برنامه جدی برای ساخت آن دارد. قرار است که اسپایدرمن 3 در سال 2028 عرضه شود. احتمالاً این بازی لانچ تایتل کنسول جدید پلی استیشن خواهد بود.

اینسامنیاک گیمز سپس بازی رچت و کلنک جدید را در سال 2029 و احتمالاً یک سال پس از عرضه کنسول PS6 منتشر می‌کند. سپس نوبت به بازی X-Men خواهد رسید. این بازی سال 2030 از راه می‌رسد و یک عنوان کاملاً جدید مارول خواهد بود. ساخت یک بازی کاملاً جدید نیز تائید شده است که قرار است در سال 2031 یا 2032 عرضه شود. عنوان بازی مشخص نیست و اطلاعات اندکی از آن در دست است. ابعاد افشاگری جدید بسیار گسترده است که در مطالب بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد.

ساخت اسپین‌آف ونوم از جمله درخواست‌های بازی‌کنان بود. این بازی احتمالاً مشابه مایلز مورالس خواهد بود و حالت اکسپنشن داستانی بازی Marvel’s Spider-Man 2 را خواهد داشت. ساخت بازی بعدی مرد عنکبوتی نیز بر عهده این استودیو است و در نتیجه این ابرقهرمان تا سال‌ها در انحصار سونی و پلی استیشن خواهد بود. بازی X-Men جزو سورپرایزهایی است که طرفداران انتظارش را نداشتند.