بازی جدید Venom

تمام آنچه از بازی جدید Venom: Lethal Protector فاش شد

هک شدن سرورهای استودیو اینسامنیاک گیمز، اطلاعات فوق‌العاده زیادی از بازی‌های جدید اینسامنیاک گیمز و پلی‌استیشن را فاش کرد. شاهد انتشار اطلاعات بازی مارول ولورین بودیم. ساخت اسپایدرمن 3، رچت و کلنک جدید و بازی تازه X-Men فاش شد. اطلاعات جدید نشان داد که بازی بعدی این استودیو خوش‌نام، Venom: Lethal Protector نام دارد. یک بازی کوتاه در مورد شخصیت ونوم که کاملاً به دنیای بازی مارول اسپایدرمن وابسته است، اما به‌طور مستقل منتشر می‌شود.

بازی جدید ونوم در سال 2025 و نیمه دوم آن تنها برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. اثری کوتاه که انتشار آن مشابه بازی Miles Morales خواهد بود. هکرها اطلاعات قابل‌توجهی از این بازی منتشر کرده‌اند و این اطلاعات نیز محرمانه هستند. در این مطلب سعی می‌کنیم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم. مطلب هیچ بخشی از داستان را فاش نمی‌کند، اما اگر می‌خواهید هیچ اطلاعاتی دریافت نکنید و منتظر معرفی رسمی باشید، از خواندن ادامه مطلب پرهیز کنید. این اطلاعات در Reddit پخش شده است.

 

بازی جدید Venom

خط داستانی کاملاً جدیدی برای بازی ونوم طراحی شده است. داستان بازی، وقایع مارول اسپایدرمن 2 را ادامه می‌دهد و طرفداران را آماده بازی مارول اسپایدرمن 3 می‌کند. بازی سوم مجموعه مرد عنکبوتی قرار است سال 2028 منتشر شود. انتشار بازی احتمالاً با کنسول جدد پلیی استیشن صورت می‌گیرد. هیروهای اسپایدرمن نیز در بازی Venom: Lethal Protector حضور دارند. می‌توان بین ونوم و اسپایدرمن سوییچ کرد. در نتیجه بازی آزادی عمل بیشتری خواهد داشت.

صحبت‌هایی در مورد Carnage مطرح شده است. او از اسپایدرمن‌های دشمن ونوم به‌حساب می‌آید. طول داستان بازی ونوم حدود 8 تا 10 ساعت خواهد بود. این محتوا قرار است مستقل یا استند الون منتشر شود. خط داستانی اصلی 12 مرحله و 3 باس‌فایت بزرگ دارد. مراحل فرعی، چالش‌ها، قرارگاه‌ها، جرم و جنایت و آیتم‌های قابل‌ جمع‌آوری نیز بخشی از محتوای اضافه خواهند بود. اسم اصلی بازی نیز همانی است که در عنوان مطلب مشاهده می‌کنید، البته از Marvel’s Spider-Man Venom هم در فایل‌های فاش‌شده اسم برده شده است.

از دیگر اطلاعات بازی ونوم باید به پلتفرم و قیمت اشاره کرد. این بازی تنها برای PS5 و با قیمت 50 دلار منتشر می‌شود. نیمه دوم سال 2025 نیز به‌عنوان زمان انتشار در نظر گرفته شده است. ژانر بازی اکشن ماجراجویی است، تک‌نفره است و رده‌بندی سنی نوجوانان را در نظر دارد. این تمام اطلاعاتی است که از بازی منتشر شده و لازم است بدانید. منتظر معرفی رسمی آن، احتمالاً در خرداد سال آینده باشید.