تحت تاثیر قرار گرفتن اسپویلر ها از بازی Marvel’s Spider-Man 2

ظاهرا اسپویلر ها به شدت تحت تاثیر داستان پر از شگفتی بازی Marvel’s Spider-Man 2 قرار گرفته‌اند و قصد دارند تا هیجان خود را با طرفداران تقسیم کنند؛ استودیو اینسامنیاک هشدار داده تا از این اسپویلرها دوری کنید، چرا که داستان بازی پر از غافلگیری است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

قاعدتا یکی از ترسناک‌ترین اتفاقاتی که در روزهای منتهی به عرضه‌ی یک بازی مورد انتظار می‌تواند رخ دهد، اسپویل داستان آن بازی است؛ هنوز کسی درنیافته چرا عده‌ای تمایل به اسپویل داستان یک اثر را دارند و احتمالا از این کار لذت می‌برند. خب باید بگوییم که این اتفاق ناخوشایند از سوی اسپویلر ها هر لحظه ممکن است برای عنوان انحصاری Marvel’s Spider-Man 2 رخ دهد پس با احتیاط قدم بردارید و مراقب باشید.

استودیو اینسامنیاک اخیرا در توییتی اعلام کرده است که تیم سخت کار کرده تا داستانی پر از شگفتی بسازد، پس به هواداران توصیه کرده تا با احتیاط قدم بردارند و حواسشان به پست‌های اسپویل کننده‌ی بازی باشد؛ در نهایت، استودیو از همه می‌خواهد تا اجازه دهند این ماجراجویی برای همه تازه باشد.

خب چیزی که از این توییت رویت می‌شود، این است که ظاهرا اسپویلرها تحت تاثیر داستان پر از شگفتی بازی Marvel’s Spider-Man 2 قرار گرفته‌اند و هر لحظه ممکن است تا کنترل خود را از دست بدهند و داستان بازی به طور کامل برای یکدیگر افشا کنند. اکنون کد نقد و بررسی بازی برای تمامی وب‌سایت‌ها و نشریات معتبر ارسال شده و مشغول بررسی اثر هستند و تا این لحظه، تنها یک تصویر از صفحه‌ی ابتدایی عنوان بازی منتشر شده که البته قابل تایید نیست. به هر حال، پس از لو رفتن تروفی‌های بازی، افشای دیگر جزییات اثر ممکن است و باید منتظر اتفاقات بعدی ماند.

۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) زمان برداشته شدن امبارگو و انتشار نقدها و نمرات است بازی در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برای پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد و یک هفته پیش از انتشار بازی، پری‌لود آن در دسترس خواهد بود.