آماده شیم برای Red Dead Redemption 3

راجر کلارک که به خاطر ایفای نقش شخصیت افسانه‌ای آرتور مورگان شناخته می‌شود، از ساخت Red Dead Redemption 3 مطمئن است. هرچند که به گفته او نباید به حضور آرتور در داستان آن حساب باز کنیم.

آرتور مورگان که شخصیت اصلی بازی Red Dead Redemption 2 به حساب می‌رود جای بزرگی را در قلب طرفداران باز کرده است. بخش بزرگی از جذابیت این شخصیت دوست داشتنی به صداپیشه و بازیگر آن مربوط می‌شود که راجر کلارک باشد. کلارک همیشه در صفحات اجتماعی حضور فعالی دارد و به صورت مستمر با گیمرها تعامل برقرار می‌کند.

او در یکی از همین تعاملات جدید خود در پلتفرم ایکس (توییتر سابق) حرف‌های جالبی را به اشتراک گذاشته است. هنگامی که یکی از کاربران نظر او را در مورد احتمال ساخت Red Dead Redemption 3 جویا شد، کلارک این گونه پاسخ داد:«من مطمئنم که ما یک روز بالاخره Red Dead Redemption 3 را می‌بینیم. اما این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد؟ من هیچ ایده‌ای ندارم.»

اما نکته جالب دیگری که در این گفت و گو مطرح شد، به حضور یا عدم حضور آرتور مورگان مربوط می‌شود. کلارک خطاب به طرفداران گفت که آن‌ها نباید به حضور آرتور مورگان در بازی بعدی امیدوار باشند و روی آن حساب باز کنند. این صداپیشه فوق‌العاده اعتقاد دارد که داستان و تاریخچه شخصیت مورد بحث نوشته شده و احتمالا دیگر شاهد حضور وی نخواهیم بود.

راجر کلارک به ساخت نسخه بعدی رد دد اعتقاد دارد

توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچگونه خبر یا شایعه‌ای در مورد ساخت بازی Red Dead Redemption 3 وجود ندارد و هر چه که به چشم می‌بینید، حدس و گمان است. راجر کلارک هم در این تعاملات ساخت این بازی را تایید نکرده و صرفا فرضیه‌پردازی شخصی خود را با دیگران به اشتراک گذاشته است. البته اگر نسخه سومی در کار باشد، با توجه به شناختی که از راک‌استار داریم به این زودی‌ها خبری از آن نخواهد شد.

شاید در حال حاضر حدود پنج سال از عرضه بازی Red Dead Redemption 2 گذشته و هیچ خبری حول محور ادامه آن وجود ندارد، اما این بدان معنی نیست که سازندگان آن را رها کرده‌اند. راک‌استار وسواس فزاینده‌ای روی ساخته‌های خود دارد و به همین دلیل زمان به شدت زیادی برای توسعه این بازی‌ها می‌گذارد. آن‌ها در حال حاضر مشغول ساخت بازی GTA VI هستند که همین دیروز شاهد تریلر رسمی معرفی آن بودیم.

با توجه به اینکه نسخه جدید جی تی ای قرار است در سال 2025 منتشر شود (تازه اگر تاخیر نخورد)، احتمالا تا سال 2028 خبر خاصی در مورد ساخت Red Dead Redemption 3 نخواهیم شنید. با این تفاسیر بهتر است در حال حاضر دست از رویا پردازی برداریم و فعلا با خاطرات خوب نسخه دوم مجموعه زندگی خود را بگذرانیم.