ستاره رئال مادرید یکی از لباس های بازی Marvel’s Spider Man 2 را طراحی می‌کند

وینیسیوس جونیور (Vinicius Junior)، ستاره بزریلی تیم رئال مادرید با انتشار یک توئیت در اکانت رسمی خود اعلام کرد که با یک طراح مجرب مشغول همکاری است تا یکی از لباس های بازی Marvel’s Spider Man 2 را طراحی کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

رفته رفته به عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال و به جرئت بزرگ‌ترین بازی انحصاری پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۳ نزدیک می‌شویم. از زمان معرفی بازی Marvel’s Spider-Man 2 زمان زیادی می‌گذرد اما، تا پیش از برگزاری شوکیس پلی استیشن در ماه خرداد، عملا اطلاعات چندانی از این بازی در دسترس نبود و تنها استودیو اینسامنیاک گیمز و شرکت سونی روی عرضه در پاییز امسال تاکید داشتند. حال اما شرایط متفاوت است و علاوه بر مصاحبه‌های سازندگان که جنبه‌های مختلف بازی را بیشتر برای مخاطبان روشن می‌کند، تریلرهای منتشر شده از گیم‌پلی و داستان یکی از علل اصلی ایجاد هایپ و هیجان میان طرفداران هستند. اخیرا اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده که علاوه بر جالب بودن، تا حدودی عجیب است.

 

زمانی که بحث همکاری و کراس اور به میان می‌آید، شاید ترکیب یک بازی انحصاری پلی استیشن و ابرقهرمانی با یکی از ستاره‌های حال حاضر دنیای فوتبال جزو آخرین مواردی باشد که به ذهن هر کسی خطور کند اما، صنعت بازی‌های ویدیویی مملو از سورپرایزها و غافلگیری‌های غیر منتظره است. وینیسیوس جونیور (Vinicius Junior)، ستاره بزریلی تیم رئال مادرید با انتشار یک توئیت در اکانت رسمی خود اعلام کرد که با یک طراح مجرب مشغول همکاری است تا یکی از لباس های بازی Marvel’s Spider Man 2 را طراحی کند. وینیسیوس می‌گوید اگر یک لباس اسپایدرمن با ترکیب رنگ پرچم برزیل وجود داشت باشد، بدون شک مخاطبان بیشتری در کشورش به این بازی جلب می‌شوند، هنوز از طرح نهایی وی رونمایی نشده است.

بازی Marvel’s Spider Man 2 بیست و هشتم مهر ماه (بیستم اکتبر) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.