PS Plus: بازی‌های سطح اسنشال ماه اکتبر

با تایید رسمی کمپانی سونی، از فهرست بازی‌های سطح اسنشال ماه اکتبر سرویس پلی استیشن پلاس (ps plus) رونمایی شد؛ سه بازی The Callisto Protocol ،Farming Simulator 22 و Weird West عناوین اضافه شده هستند. مشترکین سرویس می‌توانند از (سوم اکتبر) ۱۱ مهر به تجربه‌ی این بازی‌ها بپردازند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

سرویس پلی استیشن پلاس مدت‌هاست که از فقدان حضور عناوین باارزش، چه فرست پارتی و چه ترد پارتی از پلی استیشن رنج می‌برد و این موضوع، کاربران سرویس را آزار داده است. این آزار زمانی شدیدتر می‌شود که کمپانی سونی تصمیم می‌گیرد تا قیمت اشتراک یک‌ساله‌ی این سرویس را افزایش دهد که دیگر نیازی به توضیح بیشتر درباره‌ی آن نیست. اما شاید بتوان در ماه جاری اندکی به بازی‌های اضافه شده امیدوار بود.

اولین عنوان قابل توجه اضافه شده به سطح اسنشال ماه اکتبر سرویس پلی استیشن پلاس (ps plus)، بازی The Callisto Protocol است. این بازی توسط خالقان سابق عنوان دد اسپیس تحت نظر استودیویی با نام Striking Distance توسعه یافت و عرضه شد که البته با کسب متای ۷۰ و شکست پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای کسب یک موفقیت مالی قابل توجه به یک اثر کاملا فراموش شدنی تبدیل شد. البته از حق نگذریم، تجربه‌ی آن از طریق سرویس پلی استیشن پلاس باارزش است و می‌تواند خاطرات طرفداران سری دد اسپیس را برای آن‌ها زنده کند.

PS Plus: بازی‌های سطح اسنشال ماه اکتبر مشخص شد

Farming Simulator 22 یک عنوان جالب در سبک شبیه‌ساز است که می‌تواند بازیکنان علاقه‌مند به مدیریت از جمله مدیریت کشاورزی را سرگرم محتویات خود کند. ایجاد یک مزرعه‌ی دلخواه و کشت محصولات مختلف و البته کمک گرفتن از تجهیزات و ماشین‌آلات لایسنس شده کمپانی‌های مختلف در بازی، در عمل شما را مدت‌ها درگیر خود خواهد کرد. بد نیست برای دور شدن از حال و هوای این روزهای صنعت گیم که منتهی به عرضه‌ی عناوین جذابی شده و خواهد شد این عنوان را تجربه کنید.

PS Plus: بازی‌های سطح اسنشال ماه اکتبر مشخص شد

در نهایت، سومین بازی اضافه شده چیزی نیست جز عنوان Weird West! یک بازی جذاب از خالقان سابق سری دیس‌آنرد که قطعا ارزش تجربه‌ی بالایی دارد. این اثر در حال و هوای غرب وحشی در جریان است. خب احتمالا بهتر از من می‌دانید که یک بازی با داستان عمیق و روایت جذاب در کنار سیستم شوتینگ جذاب خود آن هم در حضور مولفه‌های سبک ایمرسیو سیم و المان‌های نقش‌آفرینی چه جذابیتی می‌تواند داشته باشد. تجربه‌ی آن به تمام گیمرها توصیه می‌شود.