تاریخ انتشار بسته الحاقی High on Knife برای بازی High on Life مشخص شد

استودیو Squanch Games روز گذشته با انتشار یک تریلر از تاریخ انتشار بسته الحاقی High on Knife رونمایی کرد. این DLC قرار است یازدهم مهر (سوم اکتبر) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

بازی High on Life از آن دسته غافلگیری‌های خوشایندی بود که سال ۲۰۲۲ روانه بازار شد. استودیو بازیسازی Squanch Games به رهبری آقای جاستین رولند، خالق انیمیشن سریالی تحسین شده و محبوب «Rick & Morty» عنوانی را روانه بازار کرد که سرشار از همان جنس شوخی‌ها و اتفاقات غیر منتظره سریال بود. به لطف عرضه بازی روی سرویس گیم پس، مخاطبان زیادی فرصت تجربه آن را پیدا کردند و در نتیجه جامعه هواداران بازی به سرعت گسترش یافت. تقاضا برای عرضه محتوای بیشتر برای این بازی همیشه وجود داشته و هواداران انتظار معرفی یک DLC را از مدت‌ها پیش می‌کشیدند. در جریان کنفرانسی که پس از رویداد ایکس باکس شوکیس برگزار شد، بالاخره این اتفاق رخ داد.

از زمان رونمایی از این DLC، اطلاعات چندانی از آن در دسترس نبود و صرفا می‌دانستیم که قرار است این بسته گسترش دهنده برای تمامی پلتفرم‌های مقصد منتشر شود. روز گذشته سازندگان با انتشار یک تریلر از تاریخ انتشار بسته الحاقی High on Knife رونمایی کردند. این DLC قرار است یازدهم مهر (سوم اکتبر) در دسترس قرار گیرد. به گفته سازندگان ۵۲ شخصیت جدید به بازی اضافه می‌شوند و همچنین شاهد بازگشت شخصیت‌های محبوبی همچون Gene و Knifey خواهیم بود. شخصیت منفی این بسته الحاقی Mux نام دارد که خانم Gabourey Sidibe، نامزد دریافت جایزه اسکار وظیفه صداپیشگی آن را بر عهده دارد.

بازی High on Life هم اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.