بازی جدید پلی استیشن در ژانر وحشت تا دو سال دیگر عرضه می‌شود

استودیو FireSprite که در حال توسعه‌ی یک بازی در ژانر وحشت برای پلی استیشن است، اخیرا اشاره‌ای به تاریخ عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۵ داشته است؛ آرتیست سابق کانسپت تیم توسعه‌ی بازی در رزومه‌ی خود سال ۲۰۲۵ را زمان انتشار بازی مشخص کرده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

استودیو FireSprite یکی از توسعه دهندگان فرست‌پارتی کمپانی سونی و پلی استیشن است که سابقه‌ی توسعه‌ی عناوینی چون Run Sackboy! Run! و Horizon Call of the Mountain را داشته است و اکنون در توسعه‌ی بازی شوتر فضایی Star Citizen که یک اثر جاه‌طلبانه و وسیع محسوب می‌شود نقش دارد. البته فعالیت‌های استودیو FireSprite به این نقطه ختم نمی‌شود و به زودی، باید شاهد عرضه‌ی یک بازی در ژانر وحشت همراه با المان‌های داستان‌گویی به شکلی عمیق باشیم. طبق رزومه‌‌ی یکی از توسعه دهندگان سابق استودیو FireSprite، این اثر ترسناک احتمالا در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

این بازی در آگهی‌های شغلی‌ای که سال اخیر منتشر شد یک عنوان بلاک‌باستر ترسناک داستان‌محور با اهداف تعیین‌کننده‌ی ژانر خواهد بود. ظاهرا داستان‌گویی به شکلی جاه‌طلبانه و البته نقش تاثیرگذار تصمیمات بازیکن و نحوه‌ی روایت داستان از جمله جزییات این پروژه‌ی عجیب و غریب است. در بخش دیگر آگهی‌های شغلی دیده شده، می‌بینیم که به جاه‌طلبی‌های این پروژه در سطح AAA با تمرکز بالا روی بخش آرت، انیمیشن و البته ارائه‌ی کاراکترهای منحصر به فرد برای افزایش حضور بازیکن و غوطه‌وری بیشتر آن در سطوح بالاتر اشاره شده است.

چندماه پیش بود که استودیو FireSprite، انتقال خود را به لیورپول اعلام کرد که در این فضای جدید و گسترش یافته با حضور ۲۵۰ کارمند، قصد دارد تا به یک قدرت مبتنی بر خلاقیت در صنعت ویدیوگیم و البته خانواده‌ی پلی استیشن تبدیل شود.