تصاویر کنسول دستی Project Q در فضای مجازی پخش شدند

پس از گذشت یک ماه از معرفی رسمی، منابع ناشناس اقدام به پخش کردن تصاویر کنسول دستی Project Q در فضای مجازی کردند. این کنسول که با تکنولوژی کلود-استریمینگ کار می‌کند، قرار است طی سال میلادی جاری روانه بازار شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

مشخصا حتی از مدت‌ها پیش از اعلام زمان برگزاری رویداد پلی استیشن شوکیس، طرفداران انتظار داشتند این مراسم به بازی‌های جدیدی که قرار است راهی کنسول پلی استیشن ۵ شوند، اختصاص یابد و باید گفت تا حد زیادی هم چنین بود. فارغ از اینکه فقدان بازی‌های بزرگ انحصاری به وضوح حس می‌شد اما، شرکت سونی از بازی‌های جدید و مورد انتظار زیادی رونمایی کرد. البته تمام این رویداد به محصولات نرم افزاری اختصاص نداشت و ناشر ژاپنی در انتهای مراسم از برخی از محصولات سخت افزاری جدید خود رونمایی کرد. بدون شک بزرگ‌ترین محصول سخت افزاری رونمایی شده در رویداد پلی استیشن شوکیس، کنسول استریم دستی جدید سونی بود که در حال حاضر با اسم «Project Q» شناخته می‌شود.

علی رغم اینکه که قرار است این محصول پیش از پایان سال میلادی جاری روانه بازار شود، اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست و مخاطبان هنوز پاسخ پرسش‌های کلیدی خود مانند مدت زمان شارژ شدن باتری این کنسول، عمر باتری، قیمت نهایی محصول و حتی تاریخ عرضه آن را نیافته‌اند. به لطف یکی از کاربران در فضای مجازی حداقل‌ می‌توانند تصاویر کنسول دستی Project Q را تماشا کنند. این تصاویر که توسط یک منبع ناشناس فاش شده، کنسول را در حالت روشن و در بخش تنظیمات نشان می‌دهند.

شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را تماشا کنید:

سونی پیشتر تایید کرده که پروژه Q که هنوز نام رسمی آن مشخص نیست، دارای یک صفحه نمایش هشت اینچی است و کنترلر آن دقیقا مانند کنترلر دوال سنس است و ویژگی‌های کلیدی این کنترلر را یدک می‌کشد.