انگاری وقتشه بازی High on Life برای PS5 و PS4 عرضه شود

بر اساس اطلاعات بدست آمده از دیتای فروشگاه PS Store، به نظر می‌رسد بازی High on Life برای PS5 و PS4 عرضه می‌شود. هنوز این اطلاعات به صورت رسمی تایید نشده‌اند. این بازی از دسامبر سال میلادی گذشته روی پلتفرم‌های ایکس باکس و PC در دسترس بوده است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

ازی High on Life از آن دسته بازی‌های مستقلی بود که از همان ابتدای معرفی توجهات زیادی را به خود جلب کرده بود. از یک سوی قرار بود نویسندگان و خالقان مجموعه Rick and Morty روی آن کار کنند و از سوی دیگر سرمایه گذاری مایکروسافت روی این بازی و بازاریابی که این شرکت برای بازی ترتیب داد، آن را در بیش از قبل به مخاطبان شناساند. پس از انتشار بازی نیز، High on Life به سرعت در میان مخاطبان فراگیر شد. از یک سمت جزو پرفروش‌ترین بازی‌های ماه پلتفرم استیم قرار گرفت و از سوی دیگر به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سرویس گیم پس تبدیل شد و در کنار نام‌هایی همچون Minecraft و Forza Horizon 5 قرار گرفت. تقریبا هشت ماه است که این بازی روی پلتفرم‌های مایکروسافت در دسترس است و به نظر می‌رسد قرارداد میان سازندگان شرکت مایکروسافت رو به پایان است.

به گزارش یکی از کاربران توئیتر وبسایت Orbis Patches که وظیفه بررسی آخرین تغییرات دیتا فروشگاه PS Store را بر عهده دارد، اخیرا اعلام کرده، صفحه فروش بازی High on Life در این فروشگاه ایجاد شده است که این بدان معنا است که قرار است بازی High on Life برای PS5 و PS4 عرضه شود. لازم به ذکر است که هنوز این اطلاعات به صورت رسمی تایید نشده‌اند اما، این مدرک نسبتا محکمی است که این اتفاق در آینده نزدیک رخ می‌دهد.

محصول جدید استودیو Squanch Games هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.