سازندگان بازی Quantum Error از دلایل تاخیر عرضه نسخه Xbox Series X/S می‌گویند

اعضای استودیو TeamKill Media، سازندگان بازی Quantum Error از دلایل تاخیر در زمان عرضه نسخه Xbox Series X/S می‌گویند. به گفته آن‌ها SSD این دو کنسول “کمی کندتر” از SSD پلی استیشن ۵ است و باید بازی را مجددا برای این دو کنسول بهینه کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

بازی Quantum Error از آن دسته عناوینی است که به نظر می‌رسد مدت‌ها است مخاطبان درباره آن صحبت می‌کنند. از زمان معرفی بازی در سال ۲۰۲۰ سازندگان همواره تلاش کرده‌اند با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از محصول خود، مانع از افت هایپ و هیجان مخاطبان برای تجربه آن شوند. البته در چند ماه اخیر این روند متوقف شده بود و تیم سازنده کمتر درباره Quantum Error صحبت می‌کرد و از ارائه جزئیات بیشتر خودداری می‌کرد. ظاهرا با نزدیک شدن پایان روند ساخت، سازندگان با آزادی عملی بیشتری درباره محصول خود صحبت می‌کنند و فعالیت آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر بیش از قبل است. بدون شک الان مهم‌ترین سوال همه مخاطبان این است که این بازی چه زمان به دست آن‌ها می‌رسد. ظاهرا این مدت با توجه به پلتفرم مقصد، متفاوت است.

پیشتر سازندگان بازی Quantum Error اعلام کرده بودند که قصد دارند این بازی را در سال ۲۰۲۳ روانه بازار کنند. استودیو TeamKill Media در توئیت اخیر خود نوشت که روند ساخت بازی تقریبا به اتمام رسیده و آن‌ها بزودی بازی را گلد می‌کنند. در وهله اول این عنوان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و بعدا راهی Xbox Series X/S خواهد شد. علت این تصمیم به گفته سازندگان این است که بازی از ابتدا برای “SSD پرقدرت” پلی استیشن ۵ طراحی شده و با توجه به اینکه SSD ایکس باکس سری ایکس/اس کندتر است، بازی از ابتدا باید برای آن‌ها بهینه شود. علاوه بر این نسخه‌ها، بازی Quantum Error قرار است برای پلی استیشن ۴ نیز منتشر شود که این نسخه هم با فاصله از سایر نسخه‌ها عرضه می‌شود.

هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نیست.