جدید ترین آپدیت GTA Online

آپدیت جدید بازی GTA Online بالاخره و نزدیک پس از یک دهه حیوانات را به نقشه بازی اضافه می‌کند. علاوه بر این، به روز رسانی مذکور امکان خرید و نگهداری از ماشین‌های پلیس را هم به وجود می‌آورد. در این میان یک سری جزئیات دیگر هم اضافه شده‌اند که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

درست است که تریلر بازی GTA VI به نمایش درآمد و در حال حاضر توجه بسیاری از مردم جهان را به خود جذب کرده است، اما راک‌استار ظاهرا به این زودی‌ها بی‌خیال بازی GTA Online نمی‌شود. آپدیت جدید GTA Online شاید به اندازه بازی جدید هیجان‌انگیز نباشد، اما هنوز هم ویژگی‌های هیجان انگیزی به همراه دارد. شاید مهم‌ترین این ویژگی‌ها به اضافه شدن حیوانات مربوط باشد که حدود یک دهه فقدان آن‌ها را در بخش آنلاین بازی GTA V حس کرده بودیم.

آپدیت تازه جی تی ای آنلاین که در تاریخ 21 آذر منتشر شده، حکم نسخه 1.68 را دارد و با عنوان Chop Shop Update شناخته می‌شود (شاید نزدیک‌ترین مترادف Chop Shop همان اوراق فروشی باشد). این به روز رسانی 11 ماشین، بیش از 300 لباس، 32 خالکوبی، هدیه‌های تولد، چالش‌های روزانه، یک گاراژ با ظرفیت 100 ماشین برای مشترکین GTA+، یک شغل جدید، یک سلاح و امکان خرید و استفاده قانونی از ماشین‌های پلیس را شامل می‌شود.

اضافه شدن ماشین‌های پلیس به GTA Online

منظور از شغل جدید امکان خرید و استفاده از مغازه Chop Shop است که همان اوراق فروشی است. شخصیت یوسف امیر که در داستان بازی GTA IV حضور داشت در این به روز رسانی به بازی اضافه می‌شود. یوسف امیر به دنبال ماشین‌های لاکچری و گران قیمت می‌گردد که باید آن‌ها بدزدید و به Chop Shop بیاورید. علاوه بر این، آوردن ماشین‌های معمولی هم برای به دست آوردن پول و قطعات مناسب خواهد بود. باز کردن Chop Shop یک کامیون ید کش را هم در اختیار شما قرار می‌دهد که به وسیله آن می‌توانید ماشین‌ها را به یدک بکشید و آن‌ها را به اوراقی بیاورید.

با گذر از این بحث‌ها باید بدانید که آپدیت جدید GTA Online حیوانات را هم به بازی اضافه می‌کند؛ موضوعی که طرفداران این بازی نزدیک به یک دهه منتظر از راه رسیدن آن بودند. بدین ترتیب از این به بعد در حین گشت و گذار در نقشه ممکن است با حیواناتی نظیر گوزن‌ها و کویوت‌ها روبرو شوید. تنها خبر بد این است که اضافه شدن حیوانات در انحصار کاربران ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 است. بنا بر همین موضوع کاربران پی سی و کنسول‌های نسل هشتمی از دیدن حیوانات در آپدیت جدید بازی GTA Online محروم خواهند بود.

علاوه بر این و همان‌طور که پیش از این هم اشاره کردیم، برای اولین بار امکان خرید و استفاده قانونی از ماشین‌های پلیس به جی تی ای آنلاین می‌آید. برای به دست آوردن این ماشین‌ها کافی است به انجام یک سری چالش و ماموریت ساده بپردازید تا امکان به دست آوردن انواع ماشین‌های پلیس و ون‌های ضدشورش را داشته باشید. در کنار تمامی این ویژگی‌ها راک‌استار قول بهبود یکی سری از موارد فنی و از بین رفته باگ‌ها را هم داده است.