نقشه‌های بتا رایگان Modern Warfare III معرفی شد

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 ماه آینده منتشر می‌شود و شرکت اکتیویژن اولین تریلر بخش چندنفره را منتشر کرد. تریلر جدید روی نقشه‌های ریمستر‌شده مربوط به بازی مدرن وارفر 2 تمرکز کرده است که شامل مپ‌هایی مانند Favela و Afghan و ترمینال می‌شود. همچنین نقشه‌های موجود در بتا رایگان Call of Duty Modern Warfare III معرفی شد که به‌زودی در دسترس عموم قرار می‌گیرند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

تریلر معرفی بخش چندنفره مدرن وارفر 3، پوسته‌ها و تفنگ‌های تازه را هم نمایش می‌دهد. نگاهی به نقشه جدید کالاف دیوتی وارزون 2 انداخته شده است. این نقشه جدید که طبق گفته طرفداران به وردانسک شبیه است، اندکی پس از انتشار بازی جدید در دسترس قرار می‌گیرد. این نقشه ساختمان‌های تازه‌ای در بر دارد و به نظر می‌رسد که یک سکوی پرتاب موشک نیز وجود دارد. نقشه جدید برعکس انتظارها چندان متفاوت نیست، اما زنده کردن المان‌های وردانسک از جمله خواسته‌هایی است که اکتیویژن پس از انتشار سه بازی بالاخره به آن تن داد.

نقشه‌های موجود در بتا رایگان Modern Warfare III نیز اعلام شد. به‌طور کل پنج نقشه در دسترس قرار می‌گیرند که بیشتر همان مپ‌های ریمسترشده بازی‌ مدرن وارفر 2 مربوط به سال 2009 است. هنوز مودهای حالت بتا مشخص نیست. البته اطلاعات بیشتر با نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه آزمایشی در دسترس قرار می‌گیرد و چهاردهم مهر ماه، می‌توانیم بخش چندنفره را تجربه کنیم. کاربران پلی‌استیشن که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند چهاردهم مهر ماه به دانلود بتا بپردازند.

  • Favela
  • Skid Row
  • Estate
  • Rust
  • Highrise (هفته دوم بتا اضافه می‌شود)

بتا رایگان Modern Warfare IIIنقشه‌های بتا Modern Warfare III

ابتدا کاربران پلی‌استیشن مانند بازی‌های قبلی به بتا مدرن وارفر 3 دسترسی پیدا می‌کنند. این نسخه آزمایشی ابتدا برای پیش‌خریدکننده‌ها منتشر می‌شود و ده روز دیگر در دسترس عموم قرار می‌گیرد. روز گذشته حجم بتا مدرن وارفر 3 مشخص شد و اگر علاقه‌مند به تجربه آن هستید، لازم است بیش از 24 گیگابایت دانلود کنید. البته باید صد گیگابایت هم فضای خالی روی سیستم یا کنسول داشته باشید و این یکی از شروط اساسی است. زمان انتشار بتا به شرح زیر است:‌

  1. چهاردهم مهر: کاربران پلی‌استیشن که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند
  2. شانزده مهر: بتا رایگان برای تمامی کاربران پلی‌استیشن
  3. بیستم مهر: کاربران ایکس‌باکس و کامپیوتر که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند + اوپن بتا پلی‌استیشن
  4. بیست و دوم مهر: بتا رایگان برای تمامی پلتفرم‌ها

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 با ارائه یک بخش داستانی تازه و حالت چندنفره با نقشه‌های قدیمی روز نوزدهم مهر منتشر می‌شود. اکتیویژن همچنین چندین کالاف دیوتی جدید در دست ساخت دارد و برنامه‌ریزی‌ها برای انتشار آن‌ها تا سال 2027 انجام شده است.