پیش دانلود بازی Marvel’s Spider Man 2 آغاز شد

با انتشار اطلاعیه رسمی استودیو اینسامیناک گیمز در توئیتر، پیش دانلود بازی Marvel’s Spider Man 2 برای آن دسته از هوادارانی که بازی را پیش خریده کرده بودند، آغاز شد. این بازی بیست و هشتم مهر ماه (بیستم اکتبر) در دسترس قرار می‌گیرد.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

سال ۲۰۲۲ بدون شک سال بزرگی برای پلی استیشن و هواداران آن بود. سال گذشته دو بازی انحصاری بزرگ روی پلتفرم‌های سونی یعنی بازی گاد آو وار رگناروک و بازی Horizon Forbidden West عرضه شدند که هر دو با استقبال بسیار خود مخاطبان و منتقدان همراه بودند و در لیست نامزدهای برترین بازی‌های سال از دید رویداد The Game Awards 2022 حضور داشتند. امسال اما، این رقیب سونی است که بازی‌های بزرگی برای عرضه دارد. البته شرکت سونی همچنان بازی Marvel’s Spider Man 2 را برای پاییز دارد که یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است. مانند سایر بازی‌های انحصاری، سونی در تلاش است حداکثر بهره را از محبوبیت این بازی داشته باشد.

فاصله زیادی تا عرضه بازی نداریم و این یعنی که طرفداران باید خود را برای تجربه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال آماده کنند. در این میان هوادارانی وجود دارند که هیجان زده‌تر از دیگران برای تجربه بازی هستند و از مدت‌ها قبل اقدام به پیش خرید بازی کرده‌اند. با انتشار اطلاعیه رسمی استودیو اینسامیناک گیمز در توئیتر، پیش دانلود بازی Marvel’s Spider Man 2 برای آن دسته از هوادارانی که بازی را پیش خریده کرده بودند، آغاز شد. وقایع بازی ده ماه پس از رویدادهای بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales پیگیری می‌شود. جایی که پیتر پارکر، مری جین واتسون و مایلز مورالس با چالش‌های جدید و به مراتب خطرناک‌تری مواجه می‌شود.

بازی Marvel’s Spider Man 2 بیست و هشتم مهر ماه (بیستم اکتبر) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.