لینک های دانلود بازی Super Mario Bros Wonder لو رفت

فایل دانلود Super Mario Bros Wonder حدود یک هفته قبل از انتشار بازی لو رفت. افراد زیادی در حال استریم کردن بازی در دیسکورد و شبکه‌های اجتماعی خصوصی هستند. فایل نسخه اولیه بازی در وب‌سایت‌های دانلود غیرقانونی بازی‌های نینتندو سوییچ منتشر شده است و می‌توان بازی را روی کنسول هکی سوییچ نصب کرد و همچنین آن را با شبیه‌ساز Ryujinx اجرا کرد.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

تصاویر و ویدیوهای زیادی از بازی جدید سوپر ماریو در اینترنت دست به دست می‌شود. فردی که به کارتریج بازی دسترسی داشته، محتویات کارتریج را در اختیار همگان قرار داده است. از آنجایی که کنسول‌های هک‌شده و همچنین شبیه‌سازها محدودیتی در اجرای بازی ندارند، بسیاری موفق به تجربه اثر شده‌اند.

شیموتکس می‌تواند تائید کند که اگر فریمور کنسول و کلیدهای Sigpatch را به آخرین نسخه ارتقاء دهید، بازی بدون مشکل اجرا خواهد شد. حجم نسخه اولیه بازی حدود 3.5 گیگابایت است. انتظار می‌رود هنگام انتشار یک آپدیت حدود یک تا دو گیگابایت منتشر شود. گفتنی است بازی جدید بر اساس همان موتور گرافیکی طراحی شده که بازی Zelda Tears of the Kingdom با آن ساخته شده است. بازی از لحاظ گرافیکی پیشرفت خوبی داشته است و فیزیک آن به مراتب بهتر شده است.

بازی Super Mario Bros Wonder لو رفت

حدود پنج روز تا انتشار رسمی Super Mario Bros Wonder مانده است. منتقدان نیز هنوز امتیازها و نظرات خود را با عموم به اشتراک نگذاشته‌اند. با این حال عده‌ای در حال تجربه بازی هستند و می‌توانند قبل از بقیه آن را تجربه کنند. در نتیجه اگر می‌خواهید تجربه‌‌ای خالی از اسپویل داشته باشید و همراه بقیه آغاز کنید، مواظب شبکه‌های اجتماعی باشید. ویدیوهای بازی به طرز قابل‌توجهی در حال پخش است و حتی چند استریمر توییچ نیز آن را استریم کرده‌اند.

 

این اتفاق برای دیگر عناوین نینتندو هم رخ داد. نسخه جدید بازی افسانه زلدا حدود یک هفته قبل از انتشار لو رفت. دسترسی فروشگاه‌ها به کارتریج‌های بازی و سپس کپی‌برداری از آن‌ها و به اشتراک‌گذاری فایل باعث شده تا برنامه‌های نینتندو به هم بخورد. حوزه هک کنسول نینتندو به مرحله‌ای رسیده است که می‌تواند بازی را قبل از انتشار رسمی در دسترس قرار دهد. نینتندو در طی چند سال اخیر تلاش زیادی برای جلوگیری از اقدامات هکرها انجام داده است. هکر نینتندو سوییچ به زندان محکوم شد و باید تا آخر عمر به این شرکت غرامت بپردازد.