در بسته الحاقی رایگان Alan Wake 2‌ چه میگذرد

سم لیک، خالق و نویسنده بازی Alan Wake 2 در مصاحبه‌ای از انتشار بسته الحاقی پولی و رایگان خبر داد. طبق گفته وی، بسته الحاقی رایگان، محتوای قابل توجهی خواهد داشت و پس از انتشار بازی در دسترس قرار می‌گیرد. دو بسته الحاقی پولی نیز در حال ساخت است که عنوان آن‌ها مشخص شده است.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

سم لیک در حاشیه نمایشگاه EGX در مورد بسته الحاقی Alan Wake 2 صحبت کرد و گفت: «ما دی‌ال‌سی‌های رایگانی داریم که در راه هستند و قرار است محتوای آن قابل‌توجه باشد. انتظار داریم که خیلی زود پس از انتشار بازی وارد جزئیات شویم، اما تمامی آن‌ها برای افرادی که بازی را بخرند، رایگان خواهند بود.» با این حساب چندین بسته الحاقی رایگان منتشر می‌شود که پس از انتشار و تمام کردن بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته دو محتوای پولی نیز در حال توسعه هستند.

ساخت دو اکسپنشن پولی الن ویک 2 به نام‌های Night Springs و The Lake House قبلا تائید شدند. افرادی که نسخه هشتاد دلاری را خریداری کنند، می‌توانند به این محتوا دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر اطلاعاتی از این دو بسته الحاقی موجود نیست و باید منتظر انتشار بازی و سپس رونمایی از آن‌ها ماند. به نظر می‌رسد که محتوای قابل دانلود رایگان شامل یک سری آیتم‌های تزئینی باشد و ممکن است یک حالت ویژه هم بعدها اضافه شود.

بسته الحاقی Alan Wake 2

ژورنالیست‌هایی که تابه‌حال موفق به تجربه دنباله الن ویک شده‌اند، آن‌ها را بهترین بازی رمدی خواندند. در واقع المان‌های ویژه بازی‌های کوانتوم بریک، Control و الن ویک 1 در دل بازی جدید گنجانده شده است. افزودن یک کاراکتر جدید به بازی باعث شده تا جنبه‌ای کارآگاهی به اثر داده شود. منتقد پی‌سی گیمر معتقد است که بخش کارآگاهی بازی با نقش‌آفرینی ساگا اندرسون به‌عنوان مأمور FBI، حس و حال بازی مکس پین را زنده می‌کند. او معتقد است که ترکیبی از المان‌های تمامی بازی‌های رمدی در Alan Wake 2 را خواهیم دید.

بازی الن ویک 2 طبق گفته‌ها ترسناک‌تر از بازی اصلی خواهد بود. برای نمونه انیمیشن مرگ طوری طراحی شده که بازی‌کننده را کاملاً به وحشت بیندازد. بخش‌های لایو اکشن نیز نوآوری تازه‌ای است که نقش مهمی در بازی خواهد داشت. بازی‌کنان به ذهن تاریک الن ویک سفر خواهند کرد و رفته‌رفته مرزهای میان واقعیت و خیال را فراموش می‌کنند. طبق گفته سم لیک، سهم هر دو شخصیت الن ویک 2 از داستان پنجاه‌پنجاه است. البته ترتیب داستانی خاصی وجود دارد و زندگی دو کاراکتر اصلی به‌مرور به همدیگر گره می‌خورد.

 

الن ویک 2 روز 27 اکتبر (پنجم آبان) برای کامپیوتر، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری منتشر می‌شود. نسخه کامپیوتر در انحصار فروشگاه اپیک گیمز است.