از GTa VI چخبر

بازی GTA 6 چندین بسته الحاقی داستانی خواهد داشت

 

بازی GTA 6 از جمله افسانه‌های ویدیوگیم است که پس از مدت‌ها هنوز هیچ خبر رسمی در مورد آن وجود ندارد. اسم شماره جدید مجموعه جی تی ای نامشخص است، اما افشاگران توانسته‌اند بخش بزرگی از محتوای بازی را فاش کنند. یکی از منابع معتبر نزدیک به راک‌استار گیمز از توسعه بسته الحاقی داستانی برای GTA VI خبر داد. طبق گفته وی، دی‌ال‌سی داستانی پس از انتشار در دسترس قرار می‌گیرد و محتوای پس از انتشار تنها محدود به بخش آنلاین نخواهد بود.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

یکی از اینسایدرهای جی‌تی‌ای به نام Tez2 در فروم طرفداران بازی، ادعای تازه‌ای مطرح کرد. او مدعی است که راک‌استار گیمز در حال برنامه‌ریزی برای محتوای پس از انتشار است و بسته الحاقی داستانی در دستور کار قرار دارد. گفتنی است GTA V قرار بود دی‌ال‌سی داستانی دریافت کند که به دلیل محبوبیت GTA Online و اولویت قرار دادن، این اتفاق رخ نداد. در نهایت آنچه قرار بود به‌عنوان محتوای داستانی و آفلاین اضافه شود در بدنه بخش آنلاین ادغام شد و یک سری مأموریت‌های جدید با حضور کاراکترهای اصلی ارائه شد.

اینسایدر مشهور بازی‌های راک‌استار گیمز در مورد بازی جدید نوشت: «راک‌استار محتوای اپیزودی یا همان دی‌ال‌سی را قبل از انتشار بازی پنجم تدارک دیده بود. برنامه‌ها قبل از پایان 2014 تغییر یافت. ممکن است این گفته را شنیده باشید که سه اپیزود داستانی برنامه‌ریزی شده بود، اما باید گفت که تعداد آنها بود. راک‌استار می‌خواست همان روند GTA IV برای بازی پنجم هم تکرار شود، اما انتظار موفقیت جی‌تی‌ای آنلاین را نداشتند.»

بسته الحاقی GTA 6

او در ادامه افزود: «در مورد بازی GTA VI، قضیه فرق می‌کند. دیگر چیز غیرقابل‌انتظاری نمانده است. با توجه به شایعات و گفته‌های جیسون شرایر، برنامه قبلی راک‌استار تغییری نکرده است. محتوای اپیزودی با به‌روزرسانی نقشه و بسته‌های الحاقی. این باعث می‌شود تا فشار کاری کاهش پیدا کند. در نتیجه به‌روزرسانی بخش تک‌نفره مشابه آپدیت‌ّهای آنلاین خواهد بود. اولین بسته الحاقی GTA 6 هم حدود یک تا دو سال پس از عرضه از راه می‌رسد.»

طبق گفته‌ها می‌تواند استدلال کرد که وسعت محتوای اولیه بازی GTA 6 بیشتر از نسخه فعلی بوده است. فشار کاری باعث شده تا راک‌استار گیمز تصمیم به کاهش محتوای بازی و انتشار آن به‌صورت بسته الحاقی کند. آنها باید برای بخش آنلاین هم آماده شوند و در عین حال سرورهای رول‌پلی رسمی نیز در حال توسعه است. فشار زیادی روی راک‌استار گیمز برای معرفی بازی وجود دارد و تا این لحظه اتفاقی نیافته است. شایعاتی وجود دارند که به معرفی رسمی بازی در روز 26 اکتبر اشاره می‌کنند که هیچ منبع معتبری برای آنها وجود ندارد. نظر شما چیست؟‌ آیا انتشار بسته الحاقی GTA 6 از جمله خواسته‌های شماست؟