بازی GTA VI هر روز واقعی تر از دیروز

شایعه: بازی GTA VI از همیشه شبیه‌تر به دنیای واقعی است

مجله فرانسوی Rockstar Magazine اخیرا اقدام به انتشار اخبار جدید بازی GTA VI کرده است. به گزارش خبرنگار این مجله سیستم آب و هوا، فیزیک تصادفات، نورپردازی و سایر المان‌های بازی بسیار به دنیای واقعی است و از این حیث راک استار بازی‌های ویدیویی را وارد سطح جدیدی خواهد کرد.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

لازم به توضیح نیست که چرا بازی GTA VI یکی از مورد انتظارترین بازی‌های تاریخ است. نسخه قبلی مجموعه Grand Theft Auto نه تنها سودآورترین بازی تاریخ که سودآورترین محصول سرگرمی در تمام دنیا است. طبیعی است که انتظارات از راک استار بسیار بالا است و آن‌ها با چالش بسیار دشواری مواجه هستند. فارغ از اینکه نسخه جدید در دست ساخت است، شرکت راک استار هیچ اطلاعات و اخبار جدیدی را از بازی منتشر نکرده است و بنابراین مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر به سراغ لیکرها و اینسایدرها می‌روند. یکی از معتبرترین‌ها در این زمینه، مجله فرانسوی Rockstar Magazine است که در گزارش اخیر خود به ارتقاهای بصری و فنی بازی پرداخته است.

 

خبرنگار این رسانه که اخبار جدید بازی GTA VI را منتشر کرده، مدعی است که راک استار از موتور RAGE 9 که جدید ورژن موتور انحصاری آن‌ها است برای ساخت بازی Grand Theft Auto 6 استفاده می‌کند. ظاهرا این نسخه به قدری قدرتمند است که تفاوت بصری میان GTA 6 و بازی Red Dead Redemption 2 از تفاوت میان Red Dead Redemption 2 و GTA V بسیار مشخص‌تر و محسوس‌تر است. به لطف قابلیت‌های RAGE 9 و سیستمی که در آن پیاده سازی شده، فیزیک حاکم بر بازی بسیار طبیعی‌ است و مخاطبان امکان انجام فعالیت‌هایی همچون موج سواری را به صورت Real-Time خواهند داشت. سیستم آب و هوا، فیزیک تصادفات، نورپردازی و سایر المان‌های بازی بسیار به دنیای واقعی است و از این حیث راک استار بازی‌های ویدیویی را وارد سطح جدیدی خواهد کرد.

 

به گفته شرکت تیک تو، بازی GTA 6 پیش از آوریل ۲۰۲۵ روانه بازار می‌شود.