تصویر شخصیت اصلی Assassin’s Creed Red فاش شد

تصویر تازه‌ای از بازی Assassin’s Creed Red در شبکه‌های اجتماعی پخش شده که شخصیت اصلی مؤنث و همچنین لوگو بازی را نشان می‌دهد. این تصویر توسط یکی از کارمندان یوبی‌سافت در دسترس قرار گرفته است و کاملاً رسمی است. بازی بعدی اساسینز کرید با کد رمز Red در کشور ژاپن جریان دارد و طبق گفته‌ها دو شخصیت اصلی یکی سامورایی سیاه‌پوست و دیگری زنی جنگجو دارد که اولین تصویر از آن در دسترس قرار گرفته است.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

نمادهای به‌کاررفته در بازی Assassin’s Creed 3 نشان داد که یکی از عناوین بعدی مربوط به ژاپن خواهد بود. یوبی‌سافت مدت‌هاست می‌خواهد یک بازی متفاوت در ژاپن عصر سامورایی بسازد و بالاخره این فرصت را پیدا کرده است. پیر بوردیو از نویسندگان بازی و کارمندان ویژه یوبی‌سافت، بنر صفحه لینکداین خود را آپدیت کرد. تصویر آپلودشده مربوط به بازی Assassin’s Creed Red است که تصویر شخصیت مؤنث بازی و همچنین لوگو رسمی را نشان می‌دهد.

مشخص نیست آیا تصویر به‌طور اتفاقی آپلود شده یا مشکلی بابت آن وجود ندارد. این تصویر هنوز پاک نشده است و ممکن است پس از درخواست یوبی‌سافت از صفحه لینکداین پیر بوردیو حذف شود. شخصیت اصلی Assassin’s Creed Red در تیزر کوتاه پخش‌شده حضور داشت، اما چهره او مشخص نبود. کلاه شخصیت‌ اصلی اجازه نداد که صورت او را ببینیم. در سمت راست تصویر هم لوگو رسمی بازی دیده می‌شود. البته بنر کامل نیست و بخشی از لوگو پوشیده شده است. اما می‌توان گفت که این لوگو استاندارد بازی جدید است.

شخصیت اصلی Assassin’s Creed Red

تصویر فاش‌شده نشان می‌دهد که کاراکتر زن بازی جدید اساسینز کرید، اصالتاً ژاپنی است. همچنین به نظر یک شینوبی باشد و شمشیری که به دست دارد، این نکته را نشان می‌دهد. در پشت‌زمینه تصویر نیز یک معبد قدیمی دیده می‌شود. تمام این نکات تائید می‌کند که تصویر مربوط به بازی نقش‌آفرینی جدید است. طبق گفته‌ها، دو شخصیت اصلی در بازی وجود دارد. اولی یک شینوبی زن است که تصویر او را مشاهده کردید، دومی نیز یک سامورایی آفریقایی کاملاً واقعی است. یاسوکه یک آفریقایی بود که در قرن شانزدهم میلادی می‌زیست و در نهایت به یک سامورایی تبدیل شد.

در حال حاضر مشخص نیست اطلاعات رسمی در مورد بازی Assassin’s Creed Red چه زمانی منتشر می‌شوند. بازی Assassin’s Creed Mirage به‌تازگی منتشر شده است و احتمالاً دو سال با بازی بعدی فاصله داشته باشیم. طبق گزارش‌ها بازی جدید یک اثر نقش‌آفرینی همانند Assassin’s Creed Odyssey است و روند بازی میراژ، ادامه نخواهد یافت.