رویداد Xbox Partner Preview در چهارشنبه شب

از آخرین باری که ایکس‌باکس یک رویداد بازی (Tokyo Game Show) برگزار کرد، زمان زیادی نمی‌گذرد. با این حال ایکس باکس خبر از یک رویداد جدید با نام Xbox Partner Preview برای پس فردا می‌دهد.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

در این رویداد قرار است نزدیک به ۳۰ دقیقه تریلرها و گیم‌پلی‌های جدیدی را از بعضی از بازی‌ها ببینیم. ایکس‌باکس اعلام کرده که در کنار نمایش بازی‌های مستقل و رونمایی از بازی‌های جدید برای گیم‌پس، استودیوهای بزرگی همچون Remedy، Ryo Ga Gotoku و Wildcard نیز در این رویداد شرکت خواهند داشت.

مواردی مانند Alan Wake 2، Like a Dragon: Infinite Wealth، Dungeons of Hinterberg و Ark: Survival Ascended برخی از بازی‌هایی هستند که قرار است در رویداد Xbox Partner Preview نمایش داده شوند.

ایکس‌باکس در اوایل سال میلادی جاری، فرمت و ساختار جدیدی برای نمایش بازی‌های فرست پارتی با نام Developer Direct معرفی کرد. به نظر می‌رسد که در آینده نمایش‌هایی که به بازی‌های Third Party اختصاص دارند از ساختار جدیدی مانند رویداد پس فردا پیروی خواهند کرد.

 

قطعا بازی‌های بیشتری در این رویداد خواهند بود، ولی مواردی مانند Alan Wake 2، Ark و Like a Dragon به تنهایی ارزش دیدن این رویداد را بالا می‌برند. لازم به ذکر است که ایکس‌باکس اعلام کرده که هیچ اخبار مرتبطی با اکتیویژن بیلزارد در این رویداد وجود نخواهد داشت.

بسیاری از طرفداران امیدوارند بعد از مدت‌ها بالاخره تریلر جدیدی از بازی Hollow Knight: Silksong را تماشا کنند. عرضه این بازی در گیم‌پس در E3 سال ۲۰۲۲ ایکس‌باکس رونمایی شد، به همین دلیل احتمال نمایش مجدد آن در این رویداد کم نیست.

رویداد Xbox Partner Preview در چهارشنبه ۳ آبان و ساعت ۲۰:۳۰ برگزار خواهد شد. این رویداد با کیفیت ۱۰۸۰p در توئیچ و با کیفیت ۴K در یوتیوب با زیرنویس فارسی استریم خواهد شد.