مرحله اول بازی های جولای سرویس گیم پس مشخص شدند

 

 

پس از اینکه سونی از بازی‌های جدید سرویس PS Plus رونمایی کرد، مایکروسافت با انتشار یک پست از موج اول بازی های جولای سرویس گیم پس رونمایی کرد. بزرگ‌ترین بازی حاضر در لیست بدون شک Grand Theft Auto V است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با شیموتکس همراه باشید.

با آغاز ماه جولای رفته رفته نوبت به آن‌ می‌رسد که صاحبان سرویس‌های اشتراکی از بازی‌های جدیدی که قرار است به آرشیو آن‌ها اضافه شود، رونمایی کنند. پس از اینکه سونی از موج اول بازی‌های جولای سرویس PS Plus رونمایی کرد. نوبت به مایکروسافت رسیده که از بازی‌های جدید گیم پس رونمایی کند. اولین و بزرگ‌ترین بازی حاضر در لیست موج اول بازی‌های جولای بدون شک Grand Theft Auto V است که هم اکنون روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه‌های شخصی و کلود در دسترس است. Sword and Fairy: Together Forever عنوانی بعدی است که به سرویس گیم پس آمده است.

تا ساعاتی دیگر بازی McPixel 3 راهی گیم پس می‌شود. در این عنوان مخاطبان باید با راه‌های غیرعادی و دیوانه وار دنیا را نجات دهند. Common’hood عنوان دیگری است که قرار است از روز سه شنبه بیستم تیر ماه در دسترس مشترکین قرار گیرد. این بازی شبیه ساز مدیریت یک کمپ اقامتی بزرگ است. بازی شوتر نظامی Insurgency: Sandstorm نیز همراه با Common’hood بیستم تیر به گیم پس می‌آید.

یکی دیگر از بازی های بزرگ لیست موج اول بازی های جولای سرویس گیم پس، Exoprimal است که بیست و سوم تیر ماه راهی گیم پس می‌شود. در این بازی مخاطبان به نبرد با گله دایناسورها و یکدیگر می‌روند و در پایان و در روز بیست و هفتم تیر (هجدهم جولای) نسخه دمو بازی Techtonica که شبیه ساز ساخت و مدیریت کارخانه است برای مشترکین گیم پس در دسترس خواهد بود. در کنار این عنوان، بازی The Cave نیز همان روز به گیم پس خواهد آمد.