خالق مجموعه کمیک Dinosaur به تیم نویسنده بازی Iron Man ملحق شد

آقای رایان نورث (Ryan North)، خالق مجموعه Dinosaur Comics و برنده جایزه معتبر Eisner با انتشار یک توئیت اعلام کرد به تیم نویسنده بازی Iron Man ملحق شده است. نورث مدعی است داستان این بازی وی را شگفت زده کرده و معتقد است طرفداران نیز همین حس را خواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

شهریور سال گذشته بود که کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرد استودیو Motive با همکاری مارول مشغول ساخت یک بازی جدید بر اساس شخصیت Iron Man است. استودیو Motive که سابقه ساخت عناوینی همچون Star Wars Squadrons و فرنچایز دد اسپیس را در کارنامه دارد، تا کنون پیشتر به سراغ بازی‌های ابرقهرمانی نرفته بود اما، با توجه به سابقه درخشان تیم سازنده و همچنین وعده‌های ناشر مبنی بر عرضه یک بازی تک نفره اکشن از قهرمان محبوب، هایپ و هیجان زیادی را میان طرفداران ایجاد شد. علی رغم اینکه هنوز حتی یک تیزر رسمی از پروژه منتشر نشده و تیم سازنده و ناشر در سکوت کامل خبری فرورفته‌اند، بازی جدید Iron Man منتظران و طرفداران بی‌شماری پیدا کرده و این طرفداران در عطش انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتر از بازی هستند.

مدتی پیش مشخص شد که این بازی هنوز مراحل پیش تولید را سپری می‌کند و از همین رو بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی باشیم. با این حال خبری اخیرا از بازی منتشر شد که شاید برای برخی مهیج باشد. آقای رایان نورث (Ryan North)، خالق مجموعه Dinosaur Comics و برنده جایزه معتبر Eisner با انتشار یک توئیت اعلام کرد به تیم نویسنده بازی Iron Man ملحق شده است. نورث مدعی است داستان این بازی وی را شگفت زده کرده و معتقد است طرفداران نیز همین حس را خواهند داشت. از دیگر کارهای آقای نورث می‌توان به کمیک‌های The Unbeatable Squirrel Girl و Jughead and Adventure Time اشاره کرد.

هنوز بازه انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی مرد آهنی مشخص نشده است.