خبر انتشار دو بسته الحاقی بازی Alan Wake 2

علی رغم اینکه تنها چند ساعت از انتشار بازی آلن ویک ۲ می‌گذرد اما، سازندگان از هم اکنون مشغول صحبت درباره دو بسته الحاقی بازی Alan Wake 2 که قرار است طی ماه‌های آتی روانه بازار شوند، هستند. «Night Springs» و «The Lake House» نام این دو DLC پولی است.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

شاید تصورش کمی دشوار باشد اما، از زمانی که بازی آلن ویک ۲ به صورت رسمی در رویداد The Game Awards 2021 معرفی شد، نزدیک به دو سال زمان می‌گذرد و از زمانی که هواداران پس از تجربه نسخه اول طی ۱۳ سال گذشته، در انتظار عرضه دنباله بودند، مدت‌ها است که فاصله گرفته‌ایم و اما، به نظر می‌رسد بالاخره نوبت به تجربه آلن ویک ۲ رسیده و مدتی است که افرادی که بازی را تهیه کرده‌اند، می‌توانند کنترل آلن ویک و ساگا اندرسون را در دست گیرند. بدون شک استودیو رمدی کار بسیار دشواری را در پیش دارد و از یک سوی طرفداران بی‌شمار مجموعه سطحی کم‌تر از شاهکار را نمی‌پذیرند و از سوی دیگر هواداران دیگر IP استودیو یعنی «کنترل» نیز انتظار دارند Alan Wake 2 به برخی سوالات آن‌ها پاسخ دهد.

از مدت‌ها قبل از عرضه بازی، سازندگان اعلام کرده بودند که آلن ویک ۲ درست مانند نسخه اول دو بسته الحاقی پولی دریافت می‌کند که «Night Springs» و «The Lake House» نام این دو DLC است. اخیرا استودیو رمدی با انتشار یک مطلب جدید در بخش پرسش‌های متداول سایت، اطلاعاتی را درباره و بسته الحاقی بازی Alan Wake 2 منتشر کرد. بر اساس توصیفات بسته الحاقی Night Springs “مجموعه‌ای از تصاویر و رویاها است. داستان‌های که به رشته تحریر درآمد، جان می‌گیرند. داستان از هم فرومی‌پاشد و تنها کلمات روی کاغذ می‌مانند.” در Night Springs “کنترل چندین چهره آشنا از جهان آلن ویک را در دست گیرید و چندین قسمت از سریال Night Springs را در جهان آلن ویک تجربه کنید.”

 

The Lake House که مشخصا به کلبه‌ای آلن و آلیس در نسخه اول به آن رفتند اشاره دارد اینگونه توصیف می‌شود:

“کلبه‌ای که در کنار دریاچه کالدرون واقع شده و توسط یک ارگان مستقل از دولت برپا شده بود که روی آن منطقه تحقیقات گسترده انجام شود اما، مدتی بعد فاجعه رخ می‌دهد.” آلن و ساگا هرکدام ماجراهای مستقل خود را در این DLC تجربه می‌کنند.

 

بازی آلن ویک ۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.