نرخ فریم بازی Alan Wake 2 روی Xbox Series S قابل تغییر نیست

همانطور که پیشبینی می‌شد نرخ فریم بازی Alan Wake 2 روی Xbox Series S قابل تغییر نیست و حالت Performance Mode در بازی آلن ویک فقط در اختیار مخاطبان پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس ایکس قرار می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

بیش از سیزده سال از انتشار بازی آلن ویک می‌گذرد و در تمام این مدت طرفداران پرشمار این بازی خواهان بازگشت به جهان سورئال این بازی و کنترل کردن آلن ویک بودند. بالاخره حدودا دو سال پیش از بازی Alan Wake 2 رونمایی شد. با توجه به مصاحبه‌های سازندگان و نمایش‌هایی که تا کنون از بازی شاهد بوده‌ایم، به نظر می‌رسد استودیو رمدی محصولی را تولید کرده که مخاطبان در انتظار آن بودند و تمرکز روی تمامی ویژگی‌هایی که باعث محبوب شدن نسخه اول شده بود، چندین ویژگی جدید و جذاب دیگر را به بازی معرفی کردند. یکی از این ویژگی‌های جدید، شخصیت ساگا اندرسون، مامور FBI است که در کنار آلن، یکی از شخصیت‌های اصلی بازی است. نمایش اخیر بازی در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ به شخصیت آلن پرداخت و هایپ و هیجان را میان مخاطبان دو چندان کرد.

با نزدیک شدن تاریخ عرضه بازی، اطلاعات و جزئیات بیشتر از بازی منتشر می‌شود. مدتی پیش سازندگان اعلام کردند حالتی در بازی وجود دارد به نام Performance Mode که به مخاطبان پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس این امکان را می‌دهد بازی را با نرخ فریم بالاتری نسبت به حالت پیش فرض ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا کنند. زمانی که سازندگان نام از ایکس باکس سری اس نبردند، احتمال می‌رفت که گزینه Performance Mode روی ایکس باکس سری اس در دسترس نباشد و استودیو رمدی نیز در مصاحبه‌ای با رسانه Game Informer رسما این مسئله را تایید کرد. امکان تغییر نرخ فریم بازی Alan Wake 2 روی Xbox Series S وجود ندارد. هنوز مشخص نیست کیفیت اجرایی بازی روی هر پلتفرم چگونه است.

بازی آلن ویک ۲ یست و پنجم مهر ماه (هفدهم اکتبر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.