باندل جدید Marvel’s Spider Man 2 برای PS5

شرکت سونی با انتشار یک توئیت از باندل جدید Marvel’s Spider Man 2 برای PS5 رونمایی کرد. این باندل که شما نسخه استاندارد کنسول پلی استیشن ۵ به همراه یک کد برای دانلود نسخه دیجیتالی بازی Marvel’s Spider Man 2 است، در تاریخ بیست و هشتم مهر ماه (بیستم اکتبر) در دسترس قرار می‌گیرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

سال ۲۰۲۲ بدون شک سال بزرگی برای پلی استیشن و هواداران آن بود. سال گذشته دو بازی انحصاری بزرگ روی پلتفرم‌های سونی یعنی بازی گاد آو وار رگناروک و بازی Horizon Forbidden West عرضه شدند که هر دو با استقبال بسیار خود مخاطبان و منتقدان همراه بودند و در لیست نامزدهای برترین بازی‌های سال از دید رویداد The Game Awards 2022 حضور داشتند. امسال اما، این رقیب سونی است که بازی‌های بزرگی برای عرضه دارد. البته شرکت سونی همچنان بازی Marvel’s Spider Man 2 را برای پاییز دارد که یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است. مانند سایر بازی‌های انحصاری، سونی در تلاش است حداکثر بهره را از محبوبیت این بازی داشته باشد.

شب گذشته شرکت سونی با انتشار یک توئیت از اندل جدید Marvel’s Spider Man 2 برای PS5 رونمایی کرد. این باندل بر خلاف باندلی که پیشتر معرفی شده بود، طراحی خاص و متفاوتی ندارد و شامل نسخه استاندارد کنسول پلی استیشن ۵ به همراه یک کد برای دانلود محصول جدید استودیو اینسامنیاک گیمز است. هنوز سونی قیمت این باندل را مشخص نکرده اما، با توجه به سوابق گذشته، زمانی که ناشر ژاپنی از بازی‌های AAA انحصاری خود در باندل استفاده می‌کند، معمولا قیمت باندل همان تلفیق یک کنسول به همراه قیمت هفتاد دلااری بازی است. باندل به صورت محدود و در تاریخ بیست و هشتم مهر در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Marvel’s Spider Man 2 بیست و هشتم مهر ماه (بیستم اکتبر) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود.