Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بزرگ‌ترین بازی کنسول نینتندو سوییچ است که تاکنون ساخته شده، حداقل از نظر حجم فایلی.

کاربر bob4978135 در ردیت اشاره کرد که ورودی فروشگاه اینترنتی ژاپین Tears of the Kingdom نشان می‌دهد که حجم کل فایل بازی ۱۸.۲ گیگابایت است. حجم فایل در سایت نینتندو ایالات متحده ۱۸.۲ گیگابایت و در سایت نینتندو انگلستان ۱۸,۶۳۷ مگابایت ذکر شده است.

این مقدار از بزرگ‌ترین بازی فعلی نینتندو، The Legend of Zelda: Breath of the Wild، بیشتر است که ۱۴.۴ گیگابایت حجم دارد.

برای مقایسه باید گفت که بازی‌های Xenoblade Chronicles 3 حدود ۱۴ گیگابایت، Xenoblade Chronicles Definitive Edition حدود ۱۳.۷ گیگابایت، Fire Emblem Engage حدود ۱۳.۴ گیگابایت و Xenoblade Chronicles 2 حدود ۱۳.۲ گیگابایت حجم دارند.

لازم به ذکر است که قسمت جدید سری زلدا تنها حجیم‌ترین بازی انحصاری نینتندو است و به طور کلی بزرگ‌ترین بازی سوییچ نیست.

تعدادی از بازی‌های استودیو ثالث برای سوییچ وجود دارند که هنوز از نظر اندازه فایل، Tears of the Kingdom را کوچک‌تر جلوه می‌دهند که قابل توجه‌ترین آن‌ها NBA 2K23 است و ۵۳.۷ گیگابایت از فضای ذخیره سازی را اشغال می‌کند.

از دیگر بازی‌های حجیم نینتندو سوییچ می‌توان به Mortal Kombat 11 (۳۲.۵ گیگابایت) و The Witcher 3: Complete Edition (۳۱.۵ گیگابایت) اشاره کرد.

چند روز پیش در جریان برنامه نینتندو دایرکت، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به نمایش در آمد. پس از آن تایید شد که بازی با قیمت ۷۰ دلار به فروش می‌رسد، اولین باری که یک بازی استاندارد سوییچ بیش از ۶۰ دلار هزینه دارد.