شایعه: The Last of Us Part 3 در دست ساخت قرار دارد

با توجه به تمام هیجانی که در حال حاضر به لطف اقتباس تلویزیونی فوق‌العاده موفق The Last of Us وجود دارد، اینکه آیا ناتی داگ قصد دارد به زودی روی سومین قسمت اصلی این مجموعه کار کند یا خیر، حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد.

اینکه آیا این اتفاق به زودی رخ می‌دهد یا نه، باید منتظر آینده ماند، اما اگر ساخت The Last of Us Part 3 چراغ سبز بگیرد، تروی بیکر که تا به حال نقش جوئل میلر را در هر دو بازی به تصویر کشیده، دوست دارد دوباره نقش خود را ایفا کند.

بیکر که اخیراً در پادکست Last of Pods گفتگو می‌کرد، در پاسخ به سوالی درباره قسمت سوم و اینکه آیا علاقه‌مند به مشارکت در پروژه است یا خیر، گفت که اگرچه هنوز نمی‌داند چه زمانی (یا آیا) ناتی داگ پروژه را پیش خواهد برد، اگر واقعاً ساخته شود، «مطمئناً» می‌خواهد به عنوان جوئل برگردد.

تروی بیکر گفت:

مردم همیشه از من می‌پرسند «آیا The Last of Us Part 3 ساخته می‌شود؟» و هیچ ایده‌ای ندارم. من اصلا نمی‌دانستم که قرار است قسمت دوم ساخته شود. اما اگر نیل [دراکمن] داستانی داشته باشد که بخواهد بگوید و از من بخواهد که بخشی از آن باشم، بدون شک هستم. هفت روز هفته و روزهای تعطیل هم هستم.

باید گفت که چندین نشانه وجود دارد که نشان می‌دهد The Last of Us Part 3 ممکن است در دستور کار Naughty Dog باشد. نیل دراکمن اخیراً گفت که اگر استودیو احساس کند داستان مناسبی برای گفتن وجود داشته باشد، آماده ساخت دنباله‌ی دیگری است.

حالا طبق منبع TheLeak.co که پیش از این به PS5 Slim اشاره کرده بود، متذکر شده است که در حقیقت بازی سوم در دست ساخت دارد و به صورت داخلی، سونی آن را در دستۀ «عناوین PS5 با در ذهن داشتن PS6» ثبت کرده است. به عبارت دیگر، منظور از «در ذهن داشتن PS6» آن است که احتمالاً The Last of Us Part 3 به عنوان یک بازی میان نسلی 9 و 10 توسعه می‌یابد و در اواخر نسل نهم یا اوایل نسل دهم عرضه خواهد شد.

جالب اینکه او تقریباً دو سال پیش گفته بود که طرح کلی قسمت سوم از قبل آماده شده است. اخیرا دراکمن همچنین گفت که احساس می‌کند این سری بازی‌ها «داستان بیشتری برای گفتن دارد».

لیک‌ها همچنین ادعا کردند که The Last of Us Part 3 وارد مرحله توسعه شده، اگرچه دراکمن به طرفداران هشدار داده بود که زیاد بر اطلاعات و اخبار افشاگران، اتکا نکنند. در همین حال، ناتی داگ در حال روی بازی چند نفره لست آو آس است که بلندپروازانه‌ترین پروژه آن‌ها تاکنون خواهد بود.