افزودن Call of Duty Black Ops 6 به Game Pass

بازی Call of Duty Black Ops 6 به گیم پس اضافه می‌شود

وال‌استریت ژورنال در گزارش تازه‌ای از افزودن بازی کالاف دیوتی 2024 به سرویس ایکس باکس گیم پس خبر داد. ماه گذشته شایعاتی در مورد احتمال کنار گذاشتن Call of Duty جدید و فروش آن به‌صورت جداگانه مطرح شده بود. مایکروسافت تصمیم گرفته تا سیاست فروش این بازی را تغییر دهد و به سرویس گیم پس پر و بال دهد. منابع دیگری اعلام کردند که بازی جدید با اسم Call of Duty Black Ops 6 شناخته می‌شود و عنوان Gulf War تنها اسم رمز اثر است.

خبر افزودن کالاف دیوتی به گیم پس در طی شوکیس جدید ایکس باکس اعلام خواهد شد. ردموندی‌ها با افزودن این شوتر اول شخص به سرویس اشتراک بازی، هزینه‌ی اشتراک را افزایش خواهند داد. احتمال آنکه یک رده‌ی جدید به گیم پس اضافه شود وجود دارد. سرویس پلاس سونی برای نمونه چند رده‌ی مختلف با هزینه اشتراک گوناگون دارد. مایکروسافت در حال حاضر تنها دو رده تعریف کرده است. رده‌ی اول که گیم پس معمولی است و رده‌ی دوم نیز گیم پس آلتیمت که تمامی سرویس‌های آنلاین را در اختیار کاربر می‌گذارد.

یکی از اینسایدرها به نام شینوبی نوشته است که تغییراتی در زمینه‌ی قیمت اشتراک گیم پس پدید خواهد آمد. احتمال افزودن یک دسته یا یک رده‌ی جدید با قیمت بالاتر بسیار زیاد است. خبرنگار Exputer نیز معتقد است که افزایش قیمت گیم پس به دلیل افزودن کالاف دیوتی قطعی است و باید منتظر اعلام خبر رسمی باشیم. هرچند جزئیاتی در دسترس نیست و باید منتظر خبرهای بیشتر ماند.

افزودن کالاف دیوتی جدید به گیم پس

یک سری از رسانه‌های نزدیک به اکتیویژن و فعال حوزه‌ی کالاف دیوتی، عنوان بازی جدید را فاش کرده‌اند. آنها نوشته‌اند که این بازی با اسم Call of Duty Black Ops 6 شناخته می‌شود. گزارش‌های قبلی از اسم Gulf War استفاده کرده بودند و به نظر می‌رسد که این عنوان استفاده نمی‌شود. آخرین بازی این سری با عنوان Call of Duty Black Ops Cold War منتشر شد که شماره‌ی پنجم سری بلک آپس بود. بسیاری انتظار داشتند که بازی ششم نیز عنوان مشابهی داشته باشد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که داستان بازی Call of Duty Black Ops 6 به جنگ خلیج فارس یا جنگ کویت با صدام حسین خواهد پرداخت. طول داستان و جزئیات آن مشخص نیست و در رویداد ماه آینده، اطلاعات کامل اعلام خواهد شد. رویداد معرفی کامل کالاف دیوتی 2024 دقایقی پس از رویداد ایکس باکس پخش می‌شود و احتمالاً گیم پلی و بخش چندنفره به‌طور کامل معرفی شوند.