مشخصات سیستم موردنیاز برای اجرای بازی Wo Long: Fallen Dynasty اعلام شد

شرکت Koei Tecmo به تازگی اطلاعات جدید زیادی در مورد بازی Wo Long: Fallen Dynasty از جمله سیستم موردنیاز در پی‌سی را منتشر کرده است. هر دو سیستم حداقل و توصیه شده شامل ویندوز ۱۰ یا ۱۱، ۶۴ بیتی و ۶۰ گیگابایت فضای موجود برای نصب هستند.

سیستم حداقل شامل سی‌پی‌یو Intel Core i5-8400، AMD Ryzen 5 3400G یا بالاتر با ۸ گیگابایت رم است. کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 (۴ گیگابایت) AMD Radeon RX 570 (۵ گیگابایت) یا بالاتر برای پردازنده‌های گرافیکی توصیه می‌شود. هنگامی که گرافیک را روی «بهترین عملکرد» تنظیم کنید، این مقدار برای وضوح 720p و ۳۰ فریم بر ثانیه کافی است.

سیستم پیشنهادی شامل سی‌پی‌یو Core i7-8700، Ryzen 3600 XT یا بالاتر با ۱۶ گیگابایت رم و کارت گرافیک‌های GeForce RTX 2060 (6 گیگابایت)، Radeon RX 5700 XT (8 گیگابایت) یا بالاتر است. با انتخاب تنظیمات گرافیکی استاندارد، این مشخصات گیم‌پلی 1080p/60 FPS را ارائه می‌دهند.

استودیو تیم نینجا خاطرنشان کرد که برای اجرای بازی با نرخ 2160p/60 FPS با گرافیکی که روی استاندارد تنظیم شده، به یک کارت گرافیک GeForce RTX 3080 (۱۲ گیگابایت) احتیاج دارید. البته این الزامات مبتنی بر «تست‌های داخلی» است و نتایج بسته به سیستم فرد ممکن است متفاوت باشد.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در ۳ مارس (۱۲ اسفند) برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC و روز اول برای گیم پس منتشر می‌شود. یک نسخه‌ی دمو رایگان در تاریخ ۲۴ فوریه برای تمام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود و پیشرفت‌ها به بازی اصلی منتقل می‌شود.

این نسخه‌ی نمایشی در روز جمعه ۲۴ فوریه مصادف با ۵ اسفند منتشر خواهد شد و برخلاف دموی محدود قبلی که در ماه سپتامبر منتشر شد، علاوه بر کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن، از طریق استیم و فروشگاه مایکروسافت روی رایانه‌های شخصی نیز در دسترس خواهد بود.

داده‌های ذخیره شده از این دمو نیز به بازی نهایی منتقل می‌شود و کسانی که آن را تکمیل کنند، بسته الحاقی «Crouching Dragon Helmet» را دریافت خواهند کرد.

این بازی در چین فئودالی جریان داشته و شما نقش یک سرباز بی‌نام را برعهده دارید. استودیو همچنین یک سیستم اخلاقی نیز برای Wo Long: Fallen Dynasty توسعه داده تا وزن بیشتری به تصمیمات شما دهد. مدت زمان لازم برای اتمام این بازی ۴۰ ساعت است، اما پس از آن چالش‌های در مقابل بازیکنان قرار داده خواهد شد.

در طول راه شما نه تنها با شیاطین و هیولاهای بی‌ شماری مواجه می‌شود، بلکه جنگ‌سالاران مشهور و مغز متفکران نظامی تاریخ چین از جمله لیو بی، کائو کائو و سان جیان را هم ملاقات خواهید کرد. شما همچنین با پیش‌خرید کردن بازی می‌توانید به چند ست زره جالب به عنوان مزایای اضافی دسترسی پیدا کنید.

Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ ۳ مارچ (۱۲ اسفند) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. این عنوان همچنین از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.