سونی روی هدست و ایرباد بی‌سیم برای پلی استیشن ۵ کار می‌کند

سونی روی ۲ هدفون بی سیم (ایرباد و هدست) برای کنسول پلی استیشن ۵ کار می‌کند که تا پایان سال مالی ۲۰۲۳ به بازار عرضه می‌شوند.

بنابر گزارش Insider Gaming این دو هدفون بی سیم می‌توانند بین تاریخ آپریل ۲۰۲۳ و مارچ ۲۰۲۴ وارد بازار شوند. سونی اسم رمز Nomad را برای پروژه ایرباد انتخاب کرده و به نظر می‌رسد که باتری آن ۵ ساعت عمر خواهد داشت. همراه این ابرباد یک کیس برای نگه‌داری نیز در اختیار خریدار قرار می‌گیرد که با کابل USB-C شارژ می‌شود. 

شما همچنین از این کابل USB-C می‌توانید برای آپدیت فریم ور خود ایرباد نیز استفاده کنید. هدست بی‌سیم این شرکت نیز با اسم Voyager در دست ساخت دارد و به نظر می‌رسد که هدفون پرچم‌دار پلی استیشن ۵ خواهد بود. بدون شک این ایرباد و هدست از ویژگی صدای سه بعدی Tempest پشتیبانی خواهند کرد.

اگر بازی مد نظر شما از تمپست پشتیبانی کند، این ویژگی می‌تواند هر هدفونی را برای شبیه سازی صدای سه بعدی به کار ببرد. باید اشاره کنیم که سونی تولید هدفون‌های اختصاص گیمینگ را با پلی استیشن ۴ شروع و تاکنون محصولات خوب و با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. از این رو انتظارات از این ایرباد و هدست بی‌سیم بسیار زیاد خواهد بود.