شایعه: ریبوت بازی Twisted Metal در دست ساخت است

مدتی است که شایعاتی در مورد ریبوت Twisted Metal شنیده می‌شود. در حالی که گزارش‌های اولیه ادعا می‌کردند این عنوان توسط Lucid Games در دست ساخت است، بعداً ادعا شد که پروسه ساخت به استودیوی Firesprite متعلق به سونی منتقل شده است.

اگرچه هنوز هیچ چیزی به طور رسمی توسط سونی اعلام نشده است، اما طبق اطلاعات و مشاهدات کاربران ResetEra، به نظر می‌رسد آگهی‌های شغلی جدید منتشر شده توسط فایراسپرایت، به ساخت همین عنوان اشاره دارند.

آگهی‌های شغلی متعدد، از جمله برنامه‌نویس ارشد فیزیک، تایید می‌کند که استودیو مستقر در شهر لیورپول در حال کار بر روی یک بازی چند نفره AAA جدید است که ظاهراً با استفاده از موتورو Unreal Engine 5 ساخته می‌شود.

این آگهی همچنین بازی را به عنوان یک «پروژه جسورانه» توصیف می‌کند که «قصد دارد راه جدیدی را در عناوین چند نفره ایجاد کند، مکانیک‌های گیم‌پلی را به روش‌های جدید ترکیب کند و عناصر داستان‌سرایی را عمیقاً در یک جهان منحصربه‌فرد جاسازی کند».

شواهد ملموس‌تر مبنی بر ریبوت پروژه Twisted Metal را نیز می‌توان در آگهی طراح اصلی یافت که آن را به‌عنوان یک بازی ژانر ترکیبی توصیف می‌کند که «مکانیزم‌های حول خودرو و نبرد در حالت پیاده» را نشان می‌دهد.

جالب اینجاست که این آگهی همچنین به بک‌اِند استیم به عنوان یک امتیاز برای متقاضیان اشاره کرد که احتمالا نشان می‌دهد این بازی برای رایانه‌های شخصی نیز در دست ساخت است. شایان ذکر است که هرمن هالست، رئیس استودیوهای پلی‌ استیشن، قبلا تایید کرده بود که بازی‌های لایو سرویس منتشر شده توسط سونی به طور همزمان روی PS5 و PC عرضه خواهند شد.

اینکه چقدر طول می‌کشد تا سونی و استودیو Firesprite به طور رسمی از ریبوت Twisted Metal رونمایی کنند، هنوز مشخص نیست، اما افشاگران ادعا می‌کنند که یک شوکیس عظیم پلی استیشن برای سال میلادی جاری برنامه ریزی شده و باید منتظر تاریخ برگزاری آن بمانیم.