Titanfall 3 اگر بازیکنان را از ایپکس لجندز دور نکند، می‌تواند ساخته شود

Titanfall 2 یکی از بهترین بازی‌های تک نفره FPS است که تاکنون ساخته شده است. گیم‌پلی، داستان، طراحی مراحل و شخصیت‌ها، همگی برای خلق یک عنوان فوق‌العاده به کار رفت که هیچوقت دنباله‌ای برای آن ساخته نشد. در واقع دلیل بزرگی وجود دارد که استودیو ریسپاون هنوز تایتان فال ۳ را معرفی نکرده و آن هم Apex Legends نام دارد.

ایپکس لجندز یکی از موفق‌ترین شوترهای چندنفره بعد از PUBG و Fortnite در چند سال اخیر بوده که از طرفداران بسیار و گیم‌پلی محبوبی برخوردار است. همچنین از نظر سبک هنری و حال و هوای کلی، یک اثر منحصر به فرد است. بنابراین به نظر می‌رسد که استودیو نمی‌خواهد با تقسیم یا گیج کردن طرفدارانی که از زمان عرضه بازی پیدا کرده، آن‌ها از دست بدهد.

 

در گفتگو با Barron’s، مدیر عامل ریسپاون، وینس زامپلا، در مورد احتمال Titanfall 3 بحث و گفتگو کرد. زامپلا فاش کرد که Respawn فقط در صورت منطقی بودن اوضاع و شرایط، قسمت سوم بازی را معرفی می‌کند. در حالی که استودیو در حال حاضر روی چیز جدیدی کار نمی‌کند، تمام تمرکز آن‌ها هنوز روی Apex Legends است.

باید یک عنوان درست و به‌جا باشد. این یک فرنچایز بسیار دوست‌داشتنی برای طرفداران و همچنین برای ما است. اگر زمان مناسبی نباشد، ایده درستی نباشد، پس ساخت آن منطقی نیست.

در حالی که Apex Legends درون جهان تایتان فال اتفاق می‌افتد، بسیاری از بازیکنان ایپکس هیچوقت بازی‌های این سری را تجربه نکرده‌اند و حتی ممکن است ایده‌ای هم نداشته باشند که چطور است.

زامپلا تکرار کرد که Respawn ابتدا باید راهی پیدا کند تا مطمئن شود که معرفی یک بازی جدید Titanfall تمام کارهایی را که استودیو برای ساخت بتل رویال انجام داده، مختل نمی کند. او ادامه داد:

چگونه کاری انجام دهید که افرادی که طرفداران ایپکس هستند، اما لزوماً هنوز طرفداران Titanfall نیستند را گیج نکند. پاسخ دادن به این سوال سخت است.

پیش از این EA مشغول کار روی یک بازی تک نفره اعلام نشده مبتنی بر جهان تایتان فال-ایپکس لجندز با نام رمزی Titanfall Legends بود. این عنوان قرار بود توسط محمد علوی کارگردانی شود که به خاطر کارش روی دو عنوان اول Modern Warfare شناخته می‌شود. متاسفانه این پروژه بی سر و صدا کنسل شد.