معرفی بازی Resident Evil 4 Gold Edition

پس از انتشار شایعات بسیار زیاد در رابطه با عرضه نسخه کامل بازی رزیدنت اویل 4، حال شرکت کپکام در اقدامی قابل پیش‌بینی به نمایش تریلری از نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 4 پرداخت. بنابر گفته توسعه‌دهندگان نسخه فیزیکی این عنوان تنها به صورت انحصاری در اروپا عرضه خواهد شد و باقی افراد این جهان می‌توانند به صورت دیجیتالی به نسخه گلد ادیشن دسترسی پیدا کنند.

طبق گزارشی که رسانه IGN منتشر کرده، بازیکنان ساکن کشورهای اروپایی می‌توانند یک نسخه فیزیکی از نسخه گلد بازی رزیدنت اویل 4 را در اختیار داشته باشند. نسخه گلد بازی که از ماه دسامبر 2023 در سایت متاکریتیک به نمایش درآمده بود، حال شرکت کپکام به صورت رسمی به معرفی نسخه کامل بازی برای دارندگان پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر پرداخته است. براساس گفته کپکام نسخه گلد ادیشن در تاریخ 9 فوریه 2024 (20 بهمن 1402) به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

نسخه گلد شامل بازی اصلی، بسته الحاقی Separate Ways و آیتم‌های جذابی از جمله محتویات لباس، سلاح و فیلترهای مختلف برای تجربه لذت‌‌بخش‌تر بازی قرار گرفته است. همچنین در این نسخه می‌توانید به دو سلاح دیلاکس، دو نسخه از موسیقی اصلی بازی (موسیقی نسخه اصلی و ریمیک) و در نهایت نقشه‌ای برای یافتن گنجینه‌های مختلف دسترسی پیدا کنید. ناگفته نماند که در همین نسخه حالت هیجان‌انگیز Mercenaries نیز حضور دارد.

معرفی بازی Resident Evil 4 Gold Edition

براساس این تریلر معرفی شده، دارندگان پلی استیشن 5 می‌توانند به حالت واقعیت مجازی VR Mode دسترسی پیدا کنند و این نسخه را روی پلی استیشن  VR2 خود دانلود کنند. در خبر دیگری متوجه شدیم که کپکام از سه ماه مالی خودش در سال 2023 اطلاعاتی منتشر کرده که نشان می‌دهد بازی رزیدنت اویل 4 ریمیک تا تاریخ 31 دسامبر 2023 (10 دی 1402) توانسته بیش از 6.48 میلیون نسخه به فروش برساند.

اخیرا نیز شرکت کپکام تایید کرد که قصد دارد ریمیک‌های بیش‌تری از فرنچایز رزیدنت اویل بسازد و فروش و استقبال طرفداران از این مجموعه باعث این تصمیم کپکام گردیده است. با این‌که این شرکت پرآوازه هنوز اطلاعات و جزئیاتی از این روند بازسازی در دسترس بازیکنان قرار نداده است، اما باید در سال‌های آینده منتظر شگفتی‌های این کمپانی پرطرفدار باشیم.