جزئیات تریلر بازی Silent Hill 2

تریلر تازه‌ای از بازی Silent Hill 2 Remake در قسمت جدید برنامه استیت آو پلی پخش شد. تمرکز این ویدیو روی نبردها و دشمنان اصلی بود. طرفداران معتقدند که بازی نیازمند زمان توسعه بیشتری است و این اثر کامل نیست. Dusk Golem از جمله افشاگران مشهور بازی‌های ویدیویی در سرور ویژه دیسکورد در مورد تریلر سایلنت هیل 2 اظهارنظر کرد. او مدعی است که این تریلر از یک بیلد قدیمی ضبط شده است و بازی با آنچه دیدیم، تفاوت دارد.

داس گولم در پاسخ به یکی از کاربران این سرور دیسکورد نوشته است:‌ «تریلری که نشان دادند، مشابه همانی بود که مه سال گذشته دیدم. یک سری تغییرات ریز وجود داشت، مثلاً آن صحنه ابتدای تریلر کاملاً جدید بود.» بسیاری از طرفداران نیز نوشتند که هیچ تغییر خاصی بین تریلر جدید و ویدیو سال گذشته مشاهده نکردند. این گفته داسک گولم نشان داد که استودیو از یک بیلد قدیمی برای ضبط ویدیو استفاده کرده است. اما این تنها منبعی نیست که در مورد تریلر بازی اظهارنظر کرده است.

وب‌سایت لهستانی Strefainwestorow، اطلاعات قابل‌توجهی در مورد Silent Hill 2 Remake‌ فاش کرد. این وب‌سایت مدعی است که تریلر پخش‌شده توسط کونامی ضبط شده بود. استودیو بلوبر تیم، سازنده بازی The Medium، یک ویدیو کاملاً جدید را به سرمایه‌گذاران و سهام‌داران اصلی در طی یک رویداد ویژه نشان داده است. آن تریلر جدیدتر بوده و اینکه کیفیت بصری بهتری دارد. در نتیجه تریلری که دریافت کردیم، قدیمی است و مربوط به وضعیت فعلی بازی نیست.

جزئیات تریلر بازی Silent Hill 2

این می‌تواند خبر خوبی برای افرادی باشد که نگران وضعیت گرافیک ریمیک سایلنت هیل 2‌ بودند. البته باید گفت که المان‌هایی مانند نورپردازی و نبردها ثابت مانده‌اند و تنها کیفیتی گرافیکی بهبود پیدا کرده است. طرفداران انتظار داشتند که تولید بازی پیشرفت بیشتری کرده باشد و همین امسال بتوانیم آن را تجربه کنیم. اما انیمیشن‌های ضعیف و ایرادهای گرافیکی باعث شد تا طرفداران دلسرد شوند. در صورتی که ویدیو واقعاً مربوط به بیلد قدیمی باشد، آنگاه تولید بازی پیشرفت خوبی داشته است.

کونامی هنوز تاریخ انتشار ریمیک سایلنت هیل 2 را مشخص نکرده است. بلوبر تیم اخیراً گفته است که تولید بازی تقریباً تمام شده است و این باعث شد تا علاقه‌مندان، انتظار بیشتری از تریلر جدید داشته باشند. ویدیو جدید همچنین صورت شخصیت جیمز ساندرلند را تغییر داده بود. چهره او جوان‌تر به نظر می‌رسید. ممکن است چهره او در بیلد قدیمی به این شکل باشد و در بیلد نهایی با تصاویر اولیه برابری کند.