اولین تریلر گیم پلی بازی Little Nightmares 3

چند روز پیش استودیو سوپرمسیو گیمز اقدام به انتشار اولین تریلر گیم پلی بازی Little Nightmares 3 کرد. در این تریلر شاهد تلاش‌‌های Low و Alone دو شخصیت اصلی بازی برای فرار از دست Monster Baby در منطقه شنزار هستیم. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

اواخر مردادها سال جاری و زمانی که آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، میزبان و تهیه کننده رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشغول بازاریابی برای این رویداد بود، به صراحت اعلام کرد که مراسم امسال به عناوینی می‌پردازد که پیشتر معرفی شده‌اند و تا زمان عرضه آن‌ها فاصله چندانی نداریم. البته کیلی وعده داده بود مراسم افتتاحیه شامل چند غافلگیری نیز باشد و مطابق وعده قبلی و در همان ابتدای مراسم، از یکی از بازی‌هایی که طی چند سال اخیر میان طرفداران ژانر پلتفرمر دو بعدی بسیار محبوب شده، رونمایی کردند. شرکت بندای نامکو قبلا اعلام کرده بود درباره آینده مجموعه Little Nightmares تصمیم ندارد اما، بدون اطلاع قبلی از نسخه سوم این مجموعه رونمایی کرد.

حال و پس از گذشت دو ماه از رونمایی از بازی Little Nightmares 3، سازنده این عنوان، استودیو سوپرمسیو گیمز اقدام به انتشار اولین تریلر گیم‌پلی بازی نمود. لازم به ذکر است تریلر گیم پلی بازی Little Nightmares 3 در فاز پیش از آلفا قرار دارد و ممکن است تا زمان عرضه بازی، موارد زیادی دستخوش تغییرات شوند. در این تریلر ۱۸ دقیقه‌ای Low و Alone دو شخصیت اصلی بازی را می‌بینیم که در یک منطقه پوشیده از شن به نام Necropolis اسیر شده‌اند و در تلاش هستند از آن بگریزند. در حالی موجودی ترسنام و خطرآفرین به نام «Monster Baby» در تعقیب آن‌ها است. شما می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنید.

 

(حتما قند شکن خود را روشن کنید)

 

بازی Little Nightmares 3 سال ۲۰۲۴ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.