داستان بازی Stellar Blade + تریلر

تاریخ انتشار بازی Stellar Blade، اکشن خوش بر و روی شرکت Shift Up که انحصاری پلتفرم پلی استیشن 5 است، مشخص شد. تریلر جدید پخش‌شده در قسمت تازه استیت آو پلی، تاریخ انتشار بازی Stellar Blade را مشخص کرد. این اثر متفاوت روز 26 آوریل 2024 (7 اردیبهشت 1403) منتشر خواهد شد.
این بازی اکشن کره‌ای که ابتدا توسط شرکت Shift Up و در پلی استیشن شوکیس سال 2021 با نام رمز Project Eve معرفی شد، از همان ابتدا نظرات زیادی را به خود جلب کرد. این جذابیت بصری باعث شد برای سه سال متوالی، بازیکنان به شدت منتظر خبری از این بازی هک اند اسلش شرقی باشند و بالاخره در تریلر منتشر شده شرکت سونی طی رویداد State of Play، کلیات گیم پلی و تاریخ دقیق عرضه این بازی مشخص شد.

از ابتدای انتشار پلتفرم پلی استیشن 5، بازی‌های منتشر شده زیر نظر شرکت سونی معمولا به جای 70 دلار با قیمت 60 دلار به فروش می‌رسیدند البته مواردی استثنا هم وجود داشت با این حال، در یک پست بلاگ شرکت سونی تایید شده که بازی Stellar Blade هم با قیمت 70 دلار به فروش می‌رسد. پیش خرید این بازی احتمالا در تاریخ 26 آوریل (7 اردیبهشت) عرضه شده و در صورت پیش خرید، هدایای خاصی هم دریافت خواهید کرد.

داستان بازی Stellar Blade چگونه خواهد بود

تا به حال بیشتر چیزهای که از این بازی دیده‌ایم، بیشتر بر هک اند اسلش و اکشن بودن بازی تمرکز داشت اما تریلر منتشر شده زاویه دید بهتری از بازی را به ما ارائه داد. در حال حاضر هنوز مشخص نیست ساختار گیم‌پلی این بازی کاملا جهان‌باز بوده یا نه، اما بر اساس تریلر منتشر شده،‌ کمپین گسترده عنوان قرار است آزادی عمل بالایی را به بازیکنان خود بدهد. طرفداران داستان خود را در یک کلان‌شهر به نام Zion آغاز کرده و جریان به زمین‌های بایر اطراف شهر هم کشیده می‌شود. بازی اکشن سوم‌شخص در آینده‌ی دور و دنیای پسا آخرالزمانی خاصی جریان داشته که هیولاها برای بشریت چاره‌ای جز ترک زمین و پیوستن به کلونی‌های فضایی نگذاشته‌اند.

مبارزات عنوان ذکر شده از بهترین قسمت توسعه بازی بوده و با سلاح‌های مختلف ایو (Eve)، می‌توانید لذت مبارزات را چند برابر کرده و توانایی‌های ایو قابل ارتقا هستند که به شما اجازه می‌دهند به شکل‌های مختلف کاراکتر اصلی بازی خود را شخصی‌سازی کنید. علاوه بر این مشخص شده که بازیکنان قادر به کمپ زدن در مناطق مختلف زمین بازی بوده و در کمپ‌های مختلف کارهای خاصی مانند ارتقای شخصیت و تجهیزات، بازگرداندن سلامتی و کسب مهارت‌های جدید قابل اجراست.