زمان آغاز پیش دانلود بازی Starfield هجدهم مرداد است

بر اساس اطلاعات بدست آمده از صفحه فروش باندل کنسول ایکس باکس سری اس، زمان آغاز پیش دانلود بازی Starfield هجدهم مرداد است. البته با توجه به منطقه جغرافیایی، ساعت آغاز دانلود برای هر مخاطب متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

پس از اینکه بازی Baldur’s Gate 3 بیش از سه سال به صورت Early Access در دسترس بود و در این مدت بیش از ۲.۵ میلیون نسخه از این بازی روی فروشگاه استیم به فروش رسید، هفته گذشته محصول جدید استودیو Larian برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. با توجه به حجم هایپ و هیجانی که پیش از انتشار بازی پیرامون آن وجود داشت، بر همه مسلم بود که یک موفقیت تجاری بزرگ در انتظار بازی است. شاید این هایپ تا یک ماه دیگر ادامه پیدا کند اما، بدون شک ماه آینده متعلق به بازی بزرگ انحصاری ایکس باکس یعنی بازی استارفیلد است. این بازی چندین سال است که روند ساخت را طی می‌کند و با توجه به نمایش‌های منتشر شده از بازی و نام بزرگی همچون شرکت بستدا به عنوان سازنده، انتظارات از آن بسیار بالا برده است.

زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی نمانده است و صبر طرفداران برای تجربه بازی لبریز شده است. آن دسته از هوادارانی که اقدام به پیش خرید نسخه‌های مختلف کرده‌اند، علاقه مند هستند بدانند زمان آغاز پیش دانلود بازی Starfield کی است و آن‌ها از چه زمانی می‌توانند شروع به دانلود این بازی حجیم بکنند. هرچند هنوز از سوی شرکت مایکروسافت و بتسدا خبری منتشر نشده است اما، صفحه فروش باندل کنسول ایکس باکس سری اس در آمازون شاید پاسخ این دسته از هواداران را داده باشد. بر اساس اطلاعات این صفحه مخاطبان می‌توانند از هجدهم مرداد (نهم آگوست) شروع به پیش دانلود بازی بکنند.

بازی استارفیلد در تاریخ پانزدهم شهریور (ششم سپتامبر) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.