بازی جدید در آینده‌ای نزدیک معرفی می‌شود

با لغو شدن بازی آنلاین The Last of Us، استودیو ناتی داگ تمام تمرکز خود را روی بازی‌های تک‌نفره می‌گذارد. ظاهرا آن‌ها در حال حاضر چندین پروژه بزرگ و جاه‌طلبانه در دست ساخت دارند که شاید یکی از آن‌ها The Last of Us 3 باشد.

پس از کلی شایعه و بحث، استودیو ناتی داگ رسما اعلام کرد که بازی The Last of Us Online رسما لغو شده و آینده‌ای ندارد. تصمیم لغو این بازی تنها به این خاطر گرفته شده که تیم سازنده بتواند تمام تمرکز و انرژی خود را روی بازی‌های تک‌نفره داستانی بگذارد؛ روند و شهرتی که همیشه به خاطر آن شناخته و تحسین شده‌اند. حال نکته جالب این است که در حال حاضر استودیو ناتی داگ بیش از یک بازی را در دست توسعه دارد و روند ساختش را دنبال می‌کند.

سازنده بازی The Last of Us Part 2 این گونه توضیح می‌دهد:

«ما در استودیو ناتی داگ بیش از یک بازی تک‌نفره داستانی جاه طلبانه داریم که در حال حاضر روی آن‌ها کار می‌کنیم. تیم ما فوق‌العاده مشتاق است و نمی‌تواند تا زمانی که آثار بعدی را با شما در میان بگذاریم، صبر کند.»

بازی جدید در آینده‌ای نزدیک معرفی می‌شود

البته این اولین باری نیست که استودیو ناتی داگ صراحتا ساخت بازی‌های جدید را تایید می‌کند. نیل دراکمن به عنوان مدیرعامل و کارگردان استودیو، در ژوئن سال پیش اعلام کرد که بازی جدید تک‌نفره آن‌ها رسما وارد روند توسعه شده است؛ اثری که خود او به کارگردانی آن خواهد پرداخت. حال این موضوع که دراکمن و استودیو Naughty Dog در مورد چه ویدیو گیم خاصی صحبت می‌کنند فعلا مشخص نیست.

در حال حاضر شایعات زیادی در مورد پروژه بعدی آن‌ها وجود دارد که به گفته خودشان در آینده‌ای نزدیک به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. بسیاری از افراد اعتقاد دارند این بازی جدید The Last of Us Part 3 است و می‌خواهد داستان دو شخصیت الی و اَبی را ادامه دهد. این در حالی است که برخی از شایعات از وجود یک IP کاملا جدید خبر می‌دهند که در دنیایی فانتزی جریان دارد. حال اینکه کدام یک از این حدس‌ها صحت دارد و کدام یک ندارد تنها با گذر زمان مشخص می‌شود.