بازسازی مکس پین 1 و 2 وارد مرحله “آماده تولید” می شود

استودیو فنلاندی رمدی در تازه‌تریبن گزارش مالی خود اعلام کرد روند ساخت ریمیک بازی مکس پین به خوبی پیش می‌رود و این ریمیک که مربوط به دو نسخه اول مجموعه است، وارد فاز ما قبل تولید شده و سازندگان درباره کلیت آن به جمع بندی رسیده‌اند.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

کم‌تر از یک هفته از عرضه بازی آلن ویک ۲ می‌گذرد و باید گفت استودیو رمدی از آزمون سربلند بیرون آمد. این بازی دنباله‌ای بر محصول سال ۲۰۱۰ است که یکی از بازی‌های کالت و کلاسیک محسوب می‌شود و به خوبی می‌توان امضای رمدی و سم لیک شناخته شده را در جای جای آن مشاهده کرد. علاوه بر این که این بازی جامعه هواداران خاص خود را دارد، پس از عرضه بازی کنترل و مشخص شدن پیوندهای این دو IP و جهان‌هایشان با یکدیگر، حال این بازی باید به برخی پرسش‌های طرفداران بازی کنترل نیز پاسخ می‌داد. البته رمدی در سال‌های اخیر بسیار پرکارتر از قبل شده و مشغول عرضه بازی‌های خوش ساخت یکی پس از دیگری است. پس از بازی Alan Wake 2 نیز نوبت به عناوین دیگری مانند کنترل ۲ و ریمیک بازی‌های مکس پین ۱ و ۲ می‌رسد. عناوینی که طرفداران قطعا دوست دارند بیشتر درباره آن‌ها بشوند.

چند ماه پیش بود که آقای سم لیک در مصاحبه‌ای اعلام کرد این رمیک هنوز در فاز طراحی مفهومی قرار دارد. اخیرا و پس از عرضه آلن ویک ۲، سران استودیو رمدی گزارش مالی خطاب با سرمایه گذاران اعلام کردند روند ساخت ریمیک بازی مکس پین پس به خوبی پیش می‌رود و بازی اکنون وارد فاز ماقبل تولید شده است. سازندگان درباره وسعت و کلیت‌های بازی به اجماع نظر رسیده‌اند و اکنون یک تیم حرفه و کاربلد مستقیما مشغول کار روی این ریمیک شده‌اند. مدیرعامل رمدی می‌گوید موفقیت‌های اخیر شرکت سبب شده اعتماد به نممفس تیم سازنده بالا رود و امیدهای زیادی به این ریمیک دارد.

از دیگر پروژه‌های رمدی می‌توان به دنباله بازی کنترل و اسپین آف چند نفره کنترل اشاره کرد.