جزئیات جدید از داستان بازی GTA 6

شایعه تازه‌ای منتشر شده که جزئیات تازه‌ای از شخصیت زن GTA 6 به نام لوسیا را فاش می‌کند. راک‌استار گیمز در بازی جدید مجموعه جی تی ای به دنبال استفاده از دو شخصیت اصلی مرد و زن است. گزارش جدید نشان می‌دهد که لوسیا مادر یک کودک است که قرار است در یک سری کات‌سین‌ها حضور داشته باشد. هرچند که بسیاری نوشتند که با اولین کودک در دنیای بازی GTA‌ روبه‌رو هستیم، اما به نظر می‌رسد که هیچ کودکی در این بازی جدید وجود ندارد. مطالعه ادامه مطلب ممکن است داستان GTA 6 را فاش کند و در نتیجه با احتیاط آن را مطالعه کنید.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

گزارش جدید Rockstar Universe به‌نوعی داستان را فاش می‌کند. این منبع مدعی است که لوسیا فرزندی دارد که در داستان هم تأثیرگذار است. مشخص نیست آیا این کودک، پسر است یا دختر، اما استفاده از واژه «کودک» نشان می‌دهد که با یک فرد خردسال روبه‌رو هستیم. در این حالت اولین کودکی را می‌بینیم که در مجموعه بازی‌های GTA وجود داشته است. دیگر شخصیت‌های اصلی بازی جی تی ای هم فرزندانی داشته‌اند، اما اکثر آنها بزرگ‌سال یا نوجوان بوده‌اند. خشونت بیش از حد باعث شده تا راک‌استار گیمز هیچ‌گاه کودکان را جزوی از بازی قرار ندهد.

شایعه گفته‌شده ممکن است واقعی باشد و احتمال آنکه بی‌اساس و اشتباه باشد هم وجود دارد. راک‌استار گیمز اوایل ماه دسامبر از تریلر GTA 6‌ رونمایی می‌کند و می‌توانیم اولین نگاه را به بازی جدید بیندازیم. باید ببینیم آیا تمامی شایعات مطرح‌شده درست بوده‌اند یا صرفاً یک گمانه‌زنی بی‌اساس. به نظر می‌رسد که بخش بزرگی از این شایعات که بر اساس ویدیوهای فاش‌شده سال گذشته بود، درست باشند. شاهد دو شخصیت اصلی جیسون و لوسیا هستیم و همچنین بازی در شهر وایس‌سیتی جریان دارد.

جزئیات داستان بازی GTA 6

فردی که اطلاعات جدید را فاش کرده، نوشته است که هیچ کودکی در بازی جدید و سطح شهر وجود ندارد و فرزند لوسیا نیز تنها در کات‌سین مربوط به گذشته‌اش دیده می‌شود. مشخص نیست که پس از دستگیر شدن لوسیا در سرقت مسلحانه بانک، چه بلایی سر این کودک می‌ماند. در مورد داستان بازی GTA VI باید بدانید که لوسیا مدتی به زندان می‌افتد و جیسون هنگام آزادی لوسیا، نقشه یک سرقت مسلحانه را می‌ریزد. به نظر می‌رسد که احتمال وجود روابط عاشقانه میان این دو شخصیت هم وجود دارد.

بیشتر برنامه‌ریزی برای مأموریت‌های سرقت در یک کلا‌ب شبانه به نام Vault انجام می‌شود. این منبع ادعا کرده که بازی‌کنان ابتدا کنترل جیسون را به دست می‌گیرند و باید یک هواپیما را دنبال کرد که حامل قاچاقچی مواد مخدر روسی است. جیسون با این فرد ملاقات می‌کند و مأموریت‌های سرقت شروع می‌شوند. این اطلاعات هیچ منبعی ندارند و ممکن است کاملاً اشتباه باشند. منتظر دریافت اطلاعات رسمی در مورد شخصیت زن GTA 6 بمانید.