ساخت ریمستر کالکشن Gears of War تمام شد

بنابر شایعات پخش شده، استودیو کوالیشن در حال تست‌گیری از سری بازی ریمستر شده Gears of War (گیرز آو وار) است که با توجه به این شایعه، باید منتظر عرضه آن در ماه‌های آتی باشیم. نسخه کالکشن Gears of War از فرنچایز بسیار محبوب گیرز آو وار به صورت داخلی در حال گذراندن تست‌های مختلفی از سوی سازندگان استودیو کوالیشن است.

تقریبا مدتی است که طرفداران چرخ‌دنده‌های جنگ (Gears of War) مشتاقانه به دنبال شنیدن خبرهای هیجان‌انگیزی از ساخت کالکشن این مجموعه بازی هستند. در تازه‌ترین شایعه منتشر شده، نسخه‌های کلاسیک از این فرنچایز با موتور Unreal Engine 5 ریمستر شدند و قرار است در ماه‌های آینده به بازیکنان هدیه شود. در گذشته نیز شایعات بسیار زیادی پیرامون این فرنچایز وجود داشت که این بار در یکی از قسمت‌های پادکست The Infinite، ادعایی مبنی بر تست‌گیری‌های داخلی از نسخه ریمستر شده سری بازی‌های گیرز آو وار توسط استودیو The Coalition ذکر شد. طرفداران بر این باورند که این کالکشن در اصل حکم Master Chief Collection را برای فرنچایز گیرز آو وار ایفا خواهد کرد.

ساخت ریمستر کالکشن Gears of War

متاسفانه اطلاعات زیادی در رابطه با این مجموعه بازی در دسترس نیست، اما احتمالا باید شاهد حضور عناوینی همچون Gears of War: Ultimate Edition، نسخه دوم، سوم، چهارم و Judgment باشیم. اگر این شایعه صحت داشته باشد و بازی در حال تست‌ و بررسی باشد؛ یعنی مراحل ساخت خود را به پایان رسانده و هم‌اکنون آماده تجربه است.

همچنین در این قسمت از پادکست The Infinite اعلام شد که استودیو کوالیشن در حال کار روی یک آی پی کاملا جدید است که هیچ ارتباطی با فرنچایز گیرز آو وار ندارد. اگر مراحل تست‌گیری به خوبی پیش برود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم ‌که این کالکشن در ماه‌های آینده عرضه شود. از سوی دیگر مایکروسافت قصد دارد در تاریخ 28 دی در رویداد Developer Direct به انتشار بازی‌های انحصاری خود در آینده بپردازد و همین مراسم می‌تواند بهترین فرصت برای رونمایی از کالکشن Gears of War باشد.

این اخبار را کاربری از شبکه اجتماعی توییتر براساس پادکست The Infinite منتشر کرده و همچنین در این اطلاعات ذکر شده که استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) در ساخت بازی جدید Indiana Jones با استودیو ماشین گیمز (MachineGames) همکاری داشته است. اگر تمامی این اطلاعات درست باشد، باید منتظر باشیم که نسخه کالکشن و ریمستر شده گیرز آو وار در سال 2024 روانه بازار شود و طرفداران خود را خشنود کند.