تاریخ برگزاری افتتاحیه مراسم Gamescom 2022 مشخص شد

بازگشت جف کیلی با نقشههای شوم خود

گیمزکام ۲۰۲۲ (Gamescom 2022) یکی از مهم‌ترین رویدادهای سال محسوب می‌شود که قرار است به صورت دیجیتالی و حضوری برگزار شود. 

 

گیمزکام ۲۰۲۲ از تاریخ ۲۴ آگوست (۲ شهریور) تا ۲۸ آگوست (۶ شهریور) برگزار می‌شود و مراسم افتتاحیه آن با اسم Opening Night Live نیز باز هم به میزبانی جف کیلی (Geoff Keighley) خواهد بود. جف کیلی اکنون با انتشار پستی در توییتر اعلام کرده که مراسم افتتاحیه یک روز زودتر آغاز می‌شود.

مراسم Opening Night Live در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور) با حضور طرفداران برگزار می‌شود. انتظار معرفی بازی‌های جدید و نمایش تریلرهای زیادی را در این افتتاحیه باید داشته باشید. کمپانی‌هایی مثل مایکروسافت و یوبیسافت در گیمزکام ۲۰۲۲ حضور خواهند داشت، اما خبری از سونی و نینتندو نیست. 

سونی قصد ندارد در شهر کلن آلمان حضور پیدا کند و حتی در مراسم افتتاحیه نیز هیچ عنوانی برای نمایش نخواهد داشت. به صورت کلی نباید انتظار رویداد بسیار بزرگی را داشته باشیم و اکتیویژن بلیزارد و تیک-تو نیز امسال به آلمان سفر نمی‌کنند. به همین خاطر بیشتر روی شرکت‌هایی مثل THQ Nordic و Koch Media تمرکز می‌شود.

Gamescom ۲۰۲۲ از ۲۴ تا ۲۸ آگوست (۲ تا ۶ شهریور) برای نخستین بار از زمان شروع همه‌گیری کرونا به صورت حضوری برگزار می‌شود.