بازی های رایگان ماه بعد پلی استیشن پلاس مشخص شدند

سه بازی از سه ژانر کاملا متفاوت

سونی هر ماه چند بازی را برای اشتراک اسنشیال پلی استیشن پلاس رایگان می‌کند و اکنون به صورت غیررسمی از عناوین ماه آگوست رونمایی شده است.

 آپدیت: سونی به طور رسمی بازی‌های عنوان شده در این لیست را تایید کرد.

Billbil-kun یکی از کاربران dealabs است که هر ماه بازی‌های رایگان این سرویس پلی استیشن پلاس را لو می‌دهد. او اکنون اعلام کرده است که سونی برای ماه میلادی آگوست Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2، بازی مستقل Little Nightmares و Yakuza: Like a Dragon را رایگان خواهد کرد.

شما از تاریخ ۲ آگوست (۱۱ مرداد) تا ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) به این عناوین دسترسی خواهید داشت. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ بود که توانست طی دو هفته بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشد. با وجود محبوبیت بسیار زیاد این فرانچایز، اکتیویژن اجازه ساخت Tony Hawk Pro Skater 3 + 4 را نداد. 

اگر این بازی‌ها را به لیست خود اضافه کنید برای همیشه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، مگر اینکه اشتراک پلی استیشن پلاس شما به پایان برسد. شما همچنین تا تاریخ ۲ آگوست (۱۱ مرداد) به بازی‌های رایگان ماه جاری دسترسی دارید. سونی برای جولای Arcadegeddon، کرش باندیکوت ۴ و The Dark Pictures: Man of Medan را رایگان کرده است.