جزئیات بازی Death Stranding 2

بازی Death Stranding 2 یک نمایش طولانی در مراسم جدید State of Play‌ سونی داشت. اسم بازی به‌طور کامل رونمایی شد و فهمیدیم که پسوند On the Beach یا «در کرانه» به‌عنوان اصلی اضافه شده است. داستان بازی و تغییرات گرافیکی و گیم پلی نیز در تریلر جدید نمایش داده شد و در نهایت زمان انتشار بازی مورد رونمایی قرار گرفت.

داستان دنباله بازی Death Stranding، ماجراهای سم پورتر بریجز را ادامه می‌دهد. او وظیفه نجات بشریت از انقراض را دارد و در این مسیر باید با دشمنان مختلفی بجنگد. چالش‌های زیادی سد راه سم خواهد شد و او در نهایت به سؤال مهمی می‌رسد: آیا باید بشر به همدیگر متصل می‌شد و ارتباط عمیقی میان آنها شکل می‌گرفت یا اینکه انزوا، تنها سرنوشت بشر است. هیدئو کوجیما، خالق بازی متال گیر سالید 3 بار دیگر به دنبال سرگرم کردن گیمرها با سبک طراحی بازی سینمایی است.

زمان انتشار Death Stranding 2 در پایان تریلر اعلام شد. این بازی سال 2025 و به‌طور انحصاری برای کنسول PS5 منتشر خواهد شد. این بازی قرار است که در سال عرضه GTA 6 به بازار بیاید و باید دید چه اندازه موفق خواهد بود. بازیگران مشهور مانند نورمن ریداس، لیا سیدو و تروی بیکر بازگشته‌اند تا به ژانر استرند معنی ببخشند. بازیگران جدید مانند ال فنینگ، شیولی کوتسونا و جورج میلر، کارگردان برنده جایزه اسکار در بازی دوم حضور یافته‌اند.

جزئیات بازی Death Stranding 2

یوجی شینکاوا طراح کاراکتر و جنبه مکانیکی بازی است و هیدئو کوجیما نیز به‌عنوان کارگردان و خالق مشغول تولید اثر است. او یک بازی انحصاری برای ایکس‌باکس می‌سازد و از اثر دیگری به نام Physint نیز رونمایی کرد. ساخت سه بازی جدید به‌طور هم‌زمان بدون شک چالش بزرگی برای کوجیما خواهد بود. گفتنی است تریلر جدید بازی Death Stranding 2: On the Beach نشان داد که شماره دوم تغییرات بسیار زیادی داشته است. بازی از لحاظ گرافیکی زیبا و چشم‌نواز است و موتور گرافیکی بازی به‌خوبی ارتقاء یافته است.

داستان بازی جدید از رمانی به نام On the Beach الهام گرفته است و اشاره‌هایی به آن در تریلر دیده می‌شود. محیط‌های بازی نیز جزئیات قابل‌توجهی دارند و به نظر، جهان بازی وسعت باورنکردنی پیدا کرده است. مکانیک حمل و نقل کالا همچنان یکی از قابلیت‌های بازی است و به نظر سلاح‌های تازه‌ای نیز اضافه شده است. اگر طرفدار بازی اول بودید، بدون شک از اثر دوم هم لذت خواهید برد. منتظر انتشار آن در سال 2025 برای کنسول پلی استیشن 5 باشید.