طول داستان بازی Suicide Squad

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League با تمام جنجال‌ها بالاخره منتشر شد. این بازی شروع سختی داشت و سرورهای آن همان ساعت اول به دلیل یک باگ از دسترس خارج شدند. نویسنده ارشد رسانه IGN که به تازگی بازی را تمام کرده است، طول داستان بازی Suicide Squad‌ را اعلام کرد. این بازی اگرچه حدود هفت سال در حال ساخت بوده و یک تجربه آنلاین است، اما تکمیل آن حدود 9 تا 10‌ ساعت زمان می‌برد.

دستین لگاری، نویسنده رسانه IGN نوشته است که داستان بازی حدود 9 تا 10 ساعت است. او می‌گوید که اگر به انجام ماموریت‌های فرعی نپردازید و سریع سراغ باس‌ها بروید، آنگاه طول بازی کوتاه‌تر هم می‌شود. بازی جوخه انتحار به‌عنوان یک اثر تراز اول با قیمت 70 دلار فروخته می‌شود و اکثر بازی‌های راک‌استدی نیز بین 15 تا 20 ساعت محتوا دارند. به نظر می‌رسد که سازنده بتمن آرکهام نایت این بار داستان کوتاهی سر هم کرده تا بتواند محتوای بازی را در طی فصل‌های آینده افزایش دهد.

راک‌استدی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را به‌صورت لایو سرویس منتشر کرده است. در نتیجه کار آنها با بازی تمام نشده و حداقل چهار فصل محتوا برای آن توسعه می‌یابد. هرچند افرادی که در حال حاضر بازی را بخرند، محتوای خاصی دریافت نمی‌کنند. داستان اصلی بدون شک کوتاه‌تر از آنچه طرفداران انتظارش را داشتند است. راک‌استدی بازی را طوری ساخته که مأموریت‌ها را با کاراکترهای دیگر و قدرت‌های متفاوت، چندین بار تجربه کنید و طول بازی به این شکل، بیشتر می‌شود.

 

طول داستان بازی Suicide Squad

داستان اصلی بتمن آرکهام نایت حدود 10 تا 12 ساعت بود. محتوای فرعی نیز این اثر را طولانی کرد و به‌نوعی ارزش پرداخت 60 را داشت. بازی Modern Warfare 3 سال گذشته به دلیل کمپین داستانی 4 ساعته مورد انتقاد قرار گرفت. طرفداران بازی‌های ابرقهرمانی نیز از طول داستان Suicide Squad رضایت ندارند. همچنین کشتن پی در پی قهرمان‌های دنیای دی‌سی نیز به مذاق بعضی خوش نیامده است. البته اگر بخواهید در دنیای بازی چرخ بزنید و تمامی فعالیت‌های جانبی را تجربه کنید، تمام کردن بازی بیشتر طول می‌کشد.

در صورتی که بخواهید تمامی محتوا را مزه کنید و اچیومنت‌ها را کسب کنید، حدود 20 تا 30 ساعت وقت لازم دارید. محتوای بیشتری در فصل فصل‌های آینده اضافه می‌شود و طول بازی افزایش پیدا می‌کند. قرار است که به شهر گاتهام سفر کنیم و از زندگی بتمن در این شهر آگاه شویم. گفتنی است کرک بازی Suicide Squad به دلیل استفاده از دنوو منتشر نمی‌شود و همچنین حالت آفلاین در دسترس نیست.