زمان انتشار بسته الحاقی Dead Island 2

استودیو Dambuster از زمان عرضه اولین بسته الحاقی بازی Dead Island 2 رونمایی کرد که تاریخ دوری را نشان نمی‌دهد. این DLC داستانی که Haus نام دارد، شما را وارد یک محیط سورئال می‌کند که زامبی‌ها سر تا سر آن را به تسخیر خود درآورده‌اند.برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای گیم، با شیموتکس همراه باشید.

 

استودیو Dambuster و شرکت دیپ سیلور که به ترتیب توسعه دهنده و ناشر بازی Dead Island 2 هستند، از اولین بسته الحاقی داستانی این اثر موفق رونمایی کردند. دومین نسخه Dead Island که پس از مدت‌ها انتظار و تاخیرهای متعدد در سال جاری منتشر شد، اثر نسبتا موفقی بود و توانست واکنش‌های نسبتا مثبتی را از سوی منتقدها و گیمرها دریافت کند. همین موضوع باعث شد که ساخته استودیو Dambuster فروش خوبی را تجربه کند تا سازندگان برای ساخت یک بسته الحاقی متقاعد شوند.

بسته الحاقی داستانی Dead Island 2 که Huas نام دارد، در تاریخ 11 آبان 1402 (2 نوامبر) در دسترس قرار می‌گیرد و گیمرها را به محیط جدیدی با همین نام می‌برد. شما در این بسته الحاقی وارد یک محیط سورئال و ترسناک می‌شوید که به گفته خود سازندگان، یک فضا با تم ترس روانشناختی را تداعی می‌کند. اما پس از ورود به این منقطه، باید به بررسی یک فرقه افراطی و عجیب و غریب بپردازید که رویارویی با آن‌ها می‌تواند حس ترس را در ذره ذره سلول‌های عصبی بدن آدمیزاد به وجود آورد.

 

بسته الحاقی Dead Island 2 به زودی منتشر می‌شود

بسته الحاقی بازی Dead Island 2 یا همان Huas، یک محیط کاملا جدید را در مقابل‌تان می‌گذارد تا در سطح آن به سلاخی زامبی‌ها بپردازید و لذت ببرید. اما در میان زامبی‌های پرتعداد این منطقه، یک فرقه افراطی وجود دارد؛ فرقه‌ای که به رهبری یک شخص میلیاردر با نام کونستانتین فعالیت می‌کند و دیگر به اخلاقیات مرسوم نسل بشر اهمیت نمی‌دهد. این فرقه افراطی اعتقاد دارد که ظهور زامبی‌ها نشانه‌ای از یک شروع جدید است که دنیا بر آن بنا می‌شود. اما مشخصا همه آن‌ها تفکر اشتباهی درباره این مسئله دارند و باید این موضوع را به ایشان بفهمانید.

اما بسته الحاقی جزیره مرده 2 علاوه بر محیطی جدید، شامل اسلحه و تجهیزات جدیدی هم می‌شود که برای کشتن زامبی‌های متعددش ضروری هستند. Haus که در شهر ساحلی مالیبو واقع شده، محیطی ورای اخلاقیات انسانی است. ساکنین این منطقه هیچ اعتقادی به رحم و مروت ندارند و از هر روش کثیف و خشنی برای رسیدن به اهداف خود کمک می‌گیرند. همین موضوع باعث می‌شود که با یک محیط فوق‌العاده ترسناک و غیرقابل پیش بینی روبرو شویم.

این نقشه منزجر کننده که برای فرقه مذکور حکم یک مکان مقدس را دارد، برای مردم عادی غیرقابل تحمیل است و به تدریج باعث از بین رفتن نفس انسانی آن‌ها می‌شود. منطقه Haus شامل یک محیط هزارتو گونه می‌شود که بخش بخش آن راوی یک داستان مجزا هستند و رفته رفته از آن‌ها سر در می‌آورید. اما خب استودیو Dambuster شما را در این شرایط بی‌رحم تنها نمی‌گذارد و با اضافه کردن تجهیزات زیر، شانس‌تان برای زنده ماندن را افزایش می‌دهد:

  • اسلحه K-rossbow
  • اسلحه Hog Roaster
  • اسلحه Dead Islands
  • هشت Skill Card جدید

بسته الحاقی Dead Island 2 در تاریخ 11 آبان 1402 منتشر می‌شود. نسخه پایه این بازی همین حالا برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی در دسترس قرار دارد.