Dead Island 2 با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی Xbox Series X/S و PS5 اجرا می‌شود

استودیو Dambuster در کنار اعلام سیستم موردنیاز برای اجرای بازی Dead Island 2 روی رایانه‌های شخصی، فریم ریت اجرای این عنوان روی کنسول‌ها را نیز اعلام کرد.

 
 

نسخه های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شوند، در حالی که ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شوند.

رزولوشن اجرایی مشخص نشده، اگرچه فهرست فروشگاه ایکس باکس پشتیبانی از 4K Ultra HD را نشان می‌دهد، بنابراین ممکن است یک حالت جداگانه داشته باشد.

سازنده همچنین تایید کرده که قابلیت کراس-پلتفرم در Dead Island 2 وجود ندارد، اگرچه بخش چند نفره از قابلیت میان-نسلی پشتیبانی می‌کند. جزئیات مربوط به این قابلیت و بخش کوآپ در پست وبلاگ دیگری در آینده اعلام خواهد شد.

در رابطه با HUD بازی نیز باید گفت که بازیکنان می‌توانند انواع اطلاعات آن را سفارشی‌سازی کنند، از پاپ‌آپ‌های مرکزی اعلامیه‌ها و نشانگرهای هدف گرفته تا نشانه‌های سلامتی و آسیب زامبی‌ها.

اگرچه فقط صدای انگلیسی در دسترس است، زبان های پشتیبانی شده برای زیرنویس‌ها، نکات ابزار و غیره شامل زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، اسپانیایی مکزیکی، چکی، چینی ساده شده، کره‌ای، ژاپنی، چینی سنتی، فرانسوی، روسی، آلمانی، پرتغالی برزیلی و لهستانی است.

از نظر کنترلر، پلیرهای پی‌سی می‌توانند از طرح‌های کنترلر Xbox One، Xbox 360، Xbox Series X/S، PS4 و PS5 استفاده می‌کنند. با این حال، در کنسول‌ها، از صفحه کلید و ماوس پشتیبانی نمی‌شوند. حالت Streamer Mode برای مسدود کردن موسیقی تحت مجوز نیز وجود دارد.

فقط نسخه DirectX 12 برای پی‌سی موجود است و از ویژگی‌های AMD FidelityFX Super Resolution (FSR2) و FidelityFX Contrast Adaptive Sharpening نیز پشتیبانی می‌کند.

بازی Dead Island 2 در ۲۱ آپریل (۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) منتشر می‌شود. شما می‌توانید ۱۱ دقیقه ابتدایی بازی را از اینجا ببینید.

مشخصات سیستم مورد نیاز برای این بازی جذاب