سبد خرید

زمان انتشار Call of Duty جدید

زمان انتشار کالاف دیوتی جدید و بازی‌های مایکروسافت فاش شد

مایکروسافت روز گذشته از برگزاری مراسم تابستانی در تاریخ نهم ژوئن (بیست خرداد) خبر داد. طبق گفته‌ها بزرگ‌ترین مراسم ایکس باکس در تاریخ این برند را خواهیم دید و بازی‌های متعددی معرفی خواهند شد. رویداد ویژه کالاف دیوتی جدید پس از اتمام مراسم مایکروسافت برگزار می‌شود. رسانه The Verge، ماه انتشار بازی Call of Duty Black Ops Gulf War و دیگر عناوین انحصاری مایکروسافت از جمله ایندیانا جونز را فاش کرد.

بازی کالاف دیوتی جدید که از سری بلک آپس خواهد بود و به جنگ خلیج علیه صدام حسین می‌پردازد، ماه اکتبر منتشر می‌شود. به عبارت دیگر اواخر مهر ماه یا اوایل آبان امسال، قادر به دریافت این اثر جدید خواهیم بود. این بازی به احتمال زیاد از طریق سرویس گیم پس هم در دسترس قرار گیرد. قرار است بسته الحاقی جدید بازی Starfield به نام Shattered Space نیز در مراسم مایکروسافت رونمایی شود. این بسته الحاقی زودتر عرضه خواهد شد و در ماه سپتامبر (اواخر شهریور) قادر به تجربه آن خواهیم بود. تاد هاوارد نیز انتشار محتوای اضافه استارفیلد در پاییز امسال را تائید کرده است.

بازی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت 2024 دیگر اثری است که سال گذشته معرفی شد. تریلر جدید در مراسم ایکس باکس پخش می‌شود و سپس بازی اصلی در ماه نوامبر (اواسط یا اواخر آبان) منتشر خواهد شد. مایکروسافت با دست پر قرار است سال 2024‌ را به پایان برساند و این تنها بخش از محتوای برنامه‌ریزی شده است. رسانه The Verge مدعی است که بازی نقش‌آفرینی Avowed، اثر جدید استودیو آبسیدین نیز در ماه نوامبر (آبان) منتشر می‌شود. مایکروسافت از اواسط سال، هرماه یک بازی بزرگ منتشر خواهد کرد.

زمان انتشار کالاف دیوتی جدید

بازی Indiana Jones and the Great Circle آخرین اثر بزرگ ایکس باکس در سال جاری میلادی خواهد بود. طبق گزارش‌ها باید آماده دریافت این بازی در ماه دسامبر (آذر) باشیم. با این حساب این بازی به مراسم گیم اواردز هم نخواهد رسید و جزو بهترین بازی‌های سال حساب نخواهد شد. بازی جدید ماشین‌گیمز به‌صورت اول‌شخص طراحی شده است و قرار است تریلر گیم پلی آن در مراسم تابستانی ایکس باکس پخش شود. طرفداران نگران دوربین اول شخص هستند، اما ماشین‌گیمز معتقد است که استفاده از دوربین سوم شخص، جلوی خلاقیت آنها را می‌گرفت.

  1. بسته الحاقی داستانی استارفیلد – سپتامبر
  2. Call of Duty Black Ops Gulf War – اکتبر
  3. Avowed – نوامبر
  4. Microsoft Flight Simulator – نوامبر
  5. Indiana Jones‌ – دسامبر

مایکروسافت قرار است بازی Gears 6‌ را معرفی کند. بازی جدید مجموعه گیرز آو وار با آنریل انجین 5 ساخته شده و طبق گفته‌ها، گرافیک آن فوق‌العاده خواهد بود. بدون شک استودیوهای شخص ثالث هم در مراسم مایکروسافت حضور خواهند داشت و با یکی از جذاب‌ترین کنفرانس‌ها در تاریخ این شرکت روبه‌رو هستیم.

با اطمینان خرید کنید

اطلاعات تماس
تلفن تماس : 52570375-061

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 9 شب
روز های جمعه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

  استان خوزستان، هندیجان، خ امام خمینی، روبروی مدرسه ادیب

© تمامی حقوق سایت برای وبسایت شیموتکس محفوظ می باشد.

پشتیبانی شیموتکس

پشتیبانی شیموتکس

7/24 آماده پاسخ گویی

زود برمیگردم

پشتیبانی شیموتکس

هرگونه سوال و هر زمان نیاز به مشاوره داشتید ما ازطریق شبکه های اجتماعی زیر درخدمت شما هستیم

یکی از راه های ارتباطی انتخاب کنید
chat